CHAPEAU ROUGE

MENU

11.6. BE AT:
11.6. BE AT: Dilby ( Mother Recordings, Bondage Music, Glasgow Underground / NZ ) 

    + Ol-Wiz, Schwa ( Shades of Gray, Beef ), Ark3r ( Be At: )

 

 

BE: AT - to je rezidentní párty v klubu Chapeau Rouge. Od roku 2011 hostila spousty uznávaných producentů světové undergroundové scény. Lahůdky jako jako La Fleur, Niconé, Djuma Soundsystem, Timid Boy, Nico Schwind, Smash TV a další. V sobotu 11. června se představí producent z Nového Zélandu Dilby (nyní žijící v Berlíně).  Jeho originální zvuk a remixy, se pravidelně umisťují v Top 100 nejlepších deephouse skladeb na serveru Beatport.

 Dilbyho nadšení pro hudbu bylo znát už na začátku devadesátých let, kdy ho neúprosně pohltila elektronická rave scéna a undergroundovový zvuk. Jeho vášeň pro hraní a tvorbu hudby se objevuje kolem roku 2001. Dalším stupněm v jeho vývoji byla promoterská dráha v jeho tehdejší domovině – Novém Zélandu, kde hostil slušnou řádku zvučných jmen a projektů.

https://www.mixcloud.com/dilbydj/dilby-salon-zur-wilden-renate-berlin-may-2016/

Ve studiu je Dilby velice pilný. Jeho jedinečný zvuk je ovlivněn citem pro detail a zájmem o různé hudební styly... od klasického rocku, různých poloh techna, housu, ambientu, až po rytmy tribal music. Dilby se usadil na vydavatelsvích Mother recordings, Glasgow underground, Toolroom, Bondage a na česko-australském Beef records. Plní tak dj bagy legend jako Danny Tenaglia, Dj Sneak, Maceo Plex, Claptone nebo Hot Since 82.

V roce 2012 se Dilby stěhuje do Berlína, kde se rychle zařazuje do tamní scény.

Jeho unikátní výběr hudby si cení berlínské kluby jako KitKat, Salon Zur Wilden Renate, Suicide Cirkus, Golden Gate a další. Nyní je na řadě Praha, kde máte jedinečnou možnost Dilbyho slyšet v Chapeau Rouge. Akci doplní rezidenti Ark3r a Schwa z Beef Records, kteří si přizvali na pomoc Ol-wize ! 

Celou akci podporuje Rádio 1, Club Mate, Techno.cz, Protisedi.cz, 

 

Tímto všem děkujem !

Váš BE AT: Team 

Fb událost: www.facebook.com/events/267118683640532/

 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO