CHAPEAU ROUGE

MENU

16.4. Republic Artists16.4. House & techno z Londýna opět v Chapeau Rouge!
Necelý měsíc po poslední párty se Republic Artists vrací na místo činu. V sobotu 16. dubna přivezou několik předních zahraničních djs. Z Berlína to bude Agent!, z UK Nick Elia nebo Thomas Tesla a řada dalších. Party jako vždy proběhne ve všech třech patrech klubu!

Po roce se do Chapeau Rouge vrací jako hlavní host berlínský Agent!, německý dj a producent žijící v Berlíně. Za svou dvacetiletou kariéru hrál v mnoha respektovaných klubech a na festivalech v rodné vlasti. Jeho sound zazněl ve frankfurtském Cocoonu, berlínském Tresoru nebo na Love Parade. Má za sebou i stovky zahraničních vystoupení, například v londýnském Fabricu, klubu Womb v Tokiu nebo na festivalu Off Sonar. Jeho tracky vyšly na labelech zvučných jmen: Cocoon, Desolat, Moon Harbour, Suara, Klingklong nebo Brise. Tento měsíc vydal debutové EP na Get Physical.

Techno stage bude mít pod kontrolou Nick Elia, oficiální umělec Roland UK a lektor institutu SAE, který zahraje hybrid live set za použití mašinek Roland TR-8 a TB303. Nick se kromě elektroniky podílel také na projektech akustické a vážné hudby ve studiích ve Velké Británii a v Německu. Na Republic Artists Records vydal třítrackové EP, které hraje mnoha uznávaných umělců, jako jsou například Spartaque, Dubspeeka nebo Hannah Wants.

O support na house stage se postará Ark, chlapík, který stojí za projekty Be At: nebo Arcade a Thomas Tesla, šéf Republic Artists. Ten má za sebou desítky vystoupení v londýnských klubech Steelyard, Fire, Lightbox nebo Egg, ale také v německém Tresoru nebo španělské Amnesii. Bar stage budou mít pod palcem domácí hosté Lillou a Vanko.

Republic Artists jsou v Praze jako doma. A i tentokrát to bude podle toho vypadat!


Událost na FB
: https://www.facebook.com/events/195156227514574
Datum: 16. dubna 2016;
Vstupné: do 23:00 za 50,-, od 23:00 za 100,-;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Start: 21:00.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO