CHAPEAU ROUGE

MENU

19.3. Republic ArtistsLondýnský kolektiv djs a label Republic Artists opět v Chapeau Rouge!
I v březnu se do všech tří pater klubu Chapeau Rouge vrací londýnský kolektiv djs a label Republic Artists. Aktuální i léty prověřený house & techno sound s sebou i tentokrát přiveze zahraniční hosty, kterými budou: DJs Michael L Penman, Arthur Keen, Justin Saunders, které doplní Thomas Tesla a řada dalších.


Michael L Penman pracoval jako producent a sound engineer ve studiích v Los Angeles, Berlíně a Londýně, kde momentálně působí. Jeho produkce vyšla na Ovum, Tronic nebo Decay a získala podporu mnoha jmen jako je Dubfire, Huxley nebo Yousef. V Londýně ho můžeme slyšet v klubech Fabric na akcích Wet Yourself, Egg nebo na rádiové stanici Hoxton FM.

Arthur Keen vydal přes 100 originálních tracků a remixů. Mezi nejúspěšnější tracky patří remix pro Nikola Galu „Mind Meld” a EP The Door. Originální track „Door” a remixy od berlínského Agenta a polského dua Duss hráli světoví djs Sacha nebo Laurent Garnier během svých klubových a festivalových vystoupení. Polský producent a live performer žijící v Londýně tentokrát vystoupí v klasickém dj setu.

Dále se představí Thomas Tesla, šéf Republic Artists. Thomas vystupoval v mnoha londýnských klubech, jako jsou například Steelyard, Fire, nebo Egg, ale také v německém Tresoru, španělské Amnesii a na dalších místech po celé Evropě.

O kvalitní support se postará Jihoafričan Justin Saunders a zástupci domácí scény: Astra&Aurorra (ru), Arturo Legorreta (mx), Animal_Print (mx) a Ezwell.

Třetí březnová sobota patří londýnským djs – 19. března nesmíš v Chapeau chybět!


Událost na FB: www.facebook.com/events/462422090628080/

Datum: 19. března 2016
Vstupné: do 23:00 50,- Kč, od 23:00 100,- Kč
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Start: 21:00

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO