CHAPEAU ROUGE

MENU

12.12. DNB Clash


DNB CLASH a DJanes Kan-Jacca a Snookey z BasSistaz Crew
Ze dvou mixů po celou noc. To je základní koncepce nové série drumandbassových večerů v klubu Chapeau Rouge. Akce DNB CLASH odstartuje 12. prosince a na čtyřech metrech dj techniky představí kolaborace uvnitř i napříč jednotlivými crew .


První testovací díl, který navštívilo přes 400 lidí, se odehrál v létě v kolaboraci rezidentních crews Neuro:lab, Latrod3ctus a Duneni.cz . Ti vytvořili bláznivou show, kde se kolem stolu plného techniky střídali zástupci všech crews a díky speciálnímu zapojení tvořili velmi dynamické mixy. „Prvně jsme nevěděli, jestli to publikum bude schopné pojmout, ale báli jsme se zbytečně. Na místě byla naprosto fantastická atmosféra, lidi pařili jak o život a hlasitě vyřvávali support djům.“ komentuje akci DJ MindGroove z Duneni.cz crew.

V druhém dílu DNB CLASH tomu nebude jinak, s trochou vylepšení. Na každý další díl bude pozvána jedna ze známějších crew pohybujicích se na české drumandbassové scéně. Zástupci této crew se představí unikátně ve společném setu ze dvou mixů, což může české publikum vidět jen zřídka.

Hostující crew pro předvánoční díl DNB CLASH jsou DJs, které chcete nejenom slyšet ale také vidět. Jedná se totiž o krásné slečny z BasSistaz crew! Společný setík plný temné i světlé strany DNB si střihnou ze dvou mixů djky Snookey a Kan-Jacca. K tomu se můžete těšit i na speciální „CLASH“ set, v kterém se stejným způsobem střetnou představitelé crews mezi sebou. Pro tento díl to budou djs sn3hura (Latrod3ctus) & MindGroove (Duneni.cz).


Více informací na www.dnbclash.cz

Fb událost: www.facebook.com/events/499861313526188/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO