CHAPEAU ROUGE

MENU

11.11. Industroika (bg)11.11. Experimentální večer s IndustroikouJedenáctý listopad bude Chapeau Rouge patřit hudebnímu kutilství, experimentu a improvizaci, která spojuje všechny zúčastněné. Jestli znáte nahrávky, vězte, že znáte jen začátek příběhu...

A na co se můžete těšit?


Industroika
se vrací do Prahy. Minule předvedli, zač je toho loket. Tři lidé a mnoho strojů. Klávesy, basa, saxofon, kytara, efekty, více efektů, loopy, ruchy, hluky a mnoho vrstev. Hudba Industroika odkazuje na milované žánry svých tvůrců. Najdete v ní prvky post-rocku, ambientní elektroniky a experimentální hudby. Známe struktury skladeb z alb se však v průběhu večera plynule propojují s improvizací a posluchače tak vždy zanechávají v očekávání, co čeká za dalším akordem. Výlet do post-hudby a zase zpět.

http://industroika.bandcamp.com/


Törst Obborun je především o spontánnosti a improvizaci. Velmi mnoho krabiček, kytara, efekty. Hudba na pomezí minimalismu, zvukového experimentu a post-rocku. Ohromnou výhodou je možnost diváků či místních muzikantů se okamžitě zapojit do performance a obohatit tak koncert o svůj vlastní vliv. Hudební projekt, u kterého nikdy předem netušíte, kolik v něm bude účinkovat muzikantů. Vítán je kdokoliv.

https://torstobborun.bandcamp.com/


Hag
je francouzský one man projekt. Basa, efekty a velké množství hluku a stěn. Jestli máte rádi hudebníky, co se postaví před kombo a svádějí s ním souboj je stylu Stařec a moře, Hag vás nadchne.

http://hagmusic.com/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO