CHAPEAU ROUGE

MENU

20.11. Organic People
20.11. ORGANIC PEOPLE V CHAPEAU ROUGEHudba, tanec, ale i fotografie, šperky a erotické obrazy. To všechno čeká na návštěvníky první Organic People párty, která se koná v pátek 20. listopadu v Chapeau Rouge.

Jako první zahrají Core Belief ve stylu psychadelic. Jedná se o indiánskou kapelu tří holek a spolu s nimi přijde příroda, pírka, zvuky, vůně, sny, energie, touha. Během vystoupení kapely proběhne přehlídka kolekce šperků od Lucy Luu, která nese název Roots of Beauty. Všechny originální kusy jsou inspirovány pravěkem i šperky domorodých kmenů z různých koutů světa. Předvádět je budou opravdové přírodní krásky.

Druhou kapelou organic večera bude uskupení Děti deště. Její noise show připomíná hladovou a nebezpečnou tlupu na lovu zabijáckých zvuků. Pravěký kmen v industriální zóně. Děti deště se neohlížejí, Děti deště nekoukají dopředu, Děti deště prožívají velký třesk s každou vteřinou.

O další zábavu se postarají djs Phantomlab z Holandska (tekno, acid, tribe and core), Dukor (drum'n'bass, downtempo, hardcore), Rades (funky house) a Banán (funky deep house), kteří se v průběhu večera budou střídat.

Během večera budou vystaveny fotografie Ženy a šperky od Zity Murové, Indiánské děti od Jana Lavice, Děti Myanmaru od Jana Kholessáka, Kolébka života od Petra Kolesára a obrazy Eroticart od Domči Hesounové. Vystavené fotky obrazy i šperky bude možné koupit přímo na místě za ceny, které si návštěvníci vysmlouvají s přítomnými umělci.

Všichni vystavující a účinkující jsou barmani nebo stálí hosté Chapeau Rouge. Přijď si s nimi užít párty trochu jinak!

Vstupné: 200,-

Fb událost: www.facebook.com/events/1656971931183632/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO