CHAPEAU ROUGE

MENU

26.8. Legend (us) poprvé v PrazeMetal forever: Legend (us) zahrají v Chapeau Rouge!V Chapeau Rouge se na středu 26. srpna chystá super našlápnutý line up: představí se zahraniční (death) metalové a hardcorové kapely LEGEND, EMPIRES FADE, IN ARCHIVES a VANITY DRAWS BLOOD, které doplní čeští nadějní mladíci BEHIND THE MIRROR.

Legend – nebo taky LGND, je našlápnutá michiganská parta, která kombinuje prvky všech možných žánrů od death metalu, přes hardcore, metalcore až po deathcore. Do Evropy vrací po dlouhých třech letech a ve Střední Evropě je čeká premiéra.

Se zcela novou deskou v duchu melodic hardcore a metalu se představí Empires Fade (UK), kteří již v Praze vystupovali, a to naposledy loni. Naopak premiéra v ČR čeká další dvě kvalitní britské kapely: In Archives (UK) a Vanity Draws Blood (UK), žánrově se jedná o hardcore a metal resp. metalcore.

Na závěr tohoto našlápnutého line-upu se představí nová česká metalcorová kapela Behind the Mirror, kterou čeká jeden z vůbec prvních koncertů, což ovšem nijak nesnižuje jejich kvalitu.
Pokud si chceteš užít drsné screamy a growly, brutální riffy, mocné breakdowny, ale i dokonale čisté vokály a melodické pasáže, doraž ve středu 26. srpna do Chapeau Rouge!

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/431227633736678/


Datum: 26. srpna 2015;
Vstupné: 150,-;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Start: 19:00

Další informace naleznete na:


https://www.facebook.com/chapeaucz
https://www.facebook.com/BrainWaveProduction
https://www.facebook.com/LEGENDMI

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO