CHAPEAU ROUGE

MENU

30.7.-1.8. Chapeau stage na Let It RollChapeau Rouge stage na festivalu Let it Roll slibuje nabitý programToc Toc (sp), Kitt (uk), The Greys (uk), T and Sugah (ni), Them Darned Teenagers… To jsou jen některá z mnoha jmen, která o víkendu zahrají na Chapeau Rouge stage na největším drum & bass festivalu na světě.

Řeč je samozřejmě o Let It Roll, který se koná 30. 7. – 1. 8. na letišti v Milovicích. Mezi headlinery hlavní stage patří Andy C, Noisia nebo Ed Rush. Chapeau Rouge stage ale kromě nabitého line upu nabídne mnohem více.

V rámci programu se totiž bude křtít kompilace, která je unikátním propojením MA kanálu na serveru YouTube a pražské Bass Drop crew. Kanál MA není třeba blíže představovat, jeho zaměření na dubstep a bass music včetně stovek odběratelů hovoří sami za sebe.
Kompilace MA x BASS DROP VIBES je směsicí spřátelených producentů Bass Drop crew, mezi které patří DJAHSTA, THE GREYS, AXEL BOY a spousta dalších jmen, která jsou dobře známá z pražských mejdanů. Jedná se o jednu z největších kompilací na dubstepové scéně roku 2015 a k dostání bude na iTunes, Beatportu a dalších online obchodech.

Jedinečná reelase night této unikátní kompilace se odehraje v pátek 31. července právě na Chapeau Rouge stage festivalu Let It Roll za přítomnosti jmen jako jsou Toc Toc (sp), Kitt (uk), The Greys (uk), T and Sugah (ni), Them Darned Teenagers a mnohých dalších.


Datum: 30. července – 1. srpna 2015;
Místo: Milovice.

Další informace na:
https://www.facebook.com/chapeaucz
https://www.facebook.com/bassdropcz


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO