CHAPEAU ROUGE

MENU

Minimal IllusionsMinimal Illusions

12.12. 2008, 22:00 hodin
Chapeau Rouge (Jakubská 2, Praha 1)
DJs: NEGRO (4line, Barcelona)
Lettysix a.k.a. Negga (Promix, Praha)
Miss T. (Promix, Praha)
Vstup zdarma
Všichni klubeři pozor!
Máme v Praze novou pravidelnou noc „Minimal Illusions“ na které se vám budou představovat zahraniční top djs s těmi nejnovějšími klubovými hity, ale také i s live sety a s vlastní produkcí. A to vše bez vstupného v prostorách známého „Chapeau Rouge“ každé dva měsíce.
Tato pravidelná party navazuje na dvě předchozí úspěšné akce na kterých si zahráli dva němečtí djs (André Buljat, Doppelkorn) a dva djs z Argentiny (bratři Junior a Gustavo Lopez).
Minimal Illusions bude party nabitá našlapaným techno-minimalem a opravdovou taneční klubovou atmosférou, kterou v sobě Chapeau Rouge ukrývá…   
12.12. 2008 si do Prahy poprvé přijede zahrát španělská špička a miláček Barcelony – DJ Negro (www.myspace.com/oficialdjnegro), který je rezidentem klubu Moog a narazíte na něj v těch nejlepších barcelonských klubech, ale také třeba i na Dominikánské republice, Venezuele, Francii, Belgii, Německu či ve Švýcarsku. Má velmi osobitý styl hraní při kterém spojuje minimal, electro a detroit techno. Zahrál si po boku Laurent Garnier, Derrick May, Oxia and Pascal FEOS a jiných. V současnosti je spolu s André Buljatem spolumajitelem labelu „4line Records“ (www.4line.eu ).
Party pořádá Promix Agency www.promixagency.cz
 
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO