CHAPEAU ROUGE

MENU

2.5. Takaaki Itoh (jap)
Techno.cz a Chapeau rouge uvádí


Takaaki Itoh (jap)Po úspěšných techno.cz eventech v Chapeau rouge pro Vás máme lahůdku. Představí se japonský techno DJ a producent Takaaki Itoh, který dnes patří ke klasikům underground techna.

Kromě Takaakiho vystoupí v Chapeau rouge také DJs Metrio, Reznyk, Dialect a Synaptik.


Fb událost: www.facebook.com/events/972181389467714/
_________________________________________________________________________

Takaaki Itoh (jap)


Počátkem 90. let, kdy se na japonské taneční scéně začíná čím dál více prosazovat nový styl – techno – si ho Takaki zamiloval natolik, že začal se svými kamarády pořádat vlastní techno party na severu Japonska. Psal se rok 1994 a jeho party se díky kvalitním line-upúm a propracovanosti stávají čím dál tím populárnější.

Roku 1996 už mu nestačí jen hrát na party - Takaaki má stále větší chuť produkovat i vlastní tracky. První, kdo mu tehdy nabídl pomocnou ruku, byl anglický label Electracom, na kterém začala jeho produkce vycházet. Díky Electracomu tak mohl Takaaki slyšet svojí hudbu poprvé z vinylu a to byl okamžik, na který nikdy nezapomene. Jeho desky se začínají objevovat v aktuálních TOP žebříčcích světových djs.

Evropský debut si Takaaki odbyl u našich sousedů na Slovensku v roce 2000 a svým neotřelým soundem si v Evropě vydobyl pozici jednoho z nejrespektovanějších japonských techno djs
Od roku 2001 dostává četné nabídky z evropského kontinentu a od té doby se Takaaki představil u nás na Cosmic Tripu a Svojšicích, dále pak na The Darkside v Anglii, MTW v Německu, Awakenings a Reactor v Holandsku, Mayday a Sziget v MaĎarsku, na španělské La Real a Code, Boomerangu na Slovensku, na Projektu v Belgii, a na dalších akcích v Bosně, Bulharsku, Chorvatsku, Polsku, Portugalsku, Srbsku, Slovinsku a dalších.
Koncem roku 2005 už čítá jeho produkce přes 50 tracků na několika evropských labelech jako Sheep, Tsunami, Warm Up, Theory, MB Selektions, Integrale Muzique atd.
Krom své vlastní tvorby se Takaaki věnuje také remixování skladeb od lidí jako Gennaro Le Fosse, Oscar Mulero, Christian Wunsch a dalších. K již zaběhnutým djským destinacím v Evropě a Asii se přidávají další nabídky na hraní z Jižní Ameriky, Austrálie, Spojených států a Kanady.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO