CHAPEAU ROUGE

MENU

28.3. NIGHTPHUNK
NIGHTPHUNK label showcase a Eddie Richards (uk)
V sobotu 28.3. proběhne v Dance clubu Chapeau rouge pravidelná párty Nightphunk, kterou má na svědomí DJ Lucas Hulan. V březnovém vydání si pro vás nepřichystal nikoho menšího, než "britského kmotra techna a housu", kterého jste v Chapeau rouge již měli šanci vidět - DJe Eddieho Richardse! Kdo to minule nestihl, má možnost to teď napravit...


Eddie Richards patří mezi nejdéle hrající house a techno djs nejen ve Velké Británii, ale i po celém světě. Jeho cd mix pro londýnský klub Fabric patří podle kritiků z renomovaných hudebních magazínů jako např. Mixmag, iDJ nebo Muzik mezi nejlepší mixy této řady.
Hrál na dnes již legendárních nocích Sunrise, Energy, Helter Skleter, ale také v legendarním klubu Hacienda. Na konci osmdesátých let měl také měl společnou residentní noc s frontmany kapely The Shamen (Richard West Aka Mr.C). Tato noc patřila mezi nejlepší acid house party na britských ostrovech.
Jeho projekt Acidman vyšel v roce 1988 a byl umístěn v britské top 20. Tento singl zremixovali např. slavní Orbital, The Shamen nebo Ralphi Rosario. Eddie je také rezidentem londýnského klubu Fabric, kde má svou noc Wiggle společně s Nathan Colesem a Terry Franicsem. On sám je majitelem labelu Storm, Lunar Tunnes a Dy-Na-Mix. Není divu, že je často nazýván “britský kmotr techna a housu”.

www.eddierichards.net/

Eddieho doplní rezident Lucas Hulan a jeho hosté Kirill Astra (ru) a Alex Aniska.


Fb událost: www.facebook.com/events/813151698743320/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO