CHAPEAU ROUGE

MENU

27.3. Bounce!Bounce!Bounce! Bounce!

live The Brain Waves a Take DeathPoslední pátek v měsíci znamená v Chapeau automaticky koncepční Bounce! Bounce! mejdan s DJs i živě hrajícími kapelami. Ty budou v pátek 27.3. budou tentokrát dvě a obě jsou záměrně z Tábora.


Jako první se představí THE BRAIN WAVES. The Brain Waves vznikli původně jako dvoučlenný projekt Johnyho Joce někdy v roce 2012, který naprosto jasně a srozumitelně deklaroval svojí posedlost kapelami jako Interpol, ale zároveň na začínající uskupení zněl znepokojivě vyváženě. Tři první věci na Soundcloudu – She, Fall In Love a The Silent Reproach zní jako demo od Interpol, za které by se ani ti kluci z NYC nemuseli vůbec stydět. Zárověň jsou příslibem, že by se kapela mohla dál posouvat. Nově natočený materiál, z něhož by na jaře 2015 mělo být první regulerní EP to jen potvrzuje.  (Headliner 2014)
Jeden z vizuálů (viz níže) dělal Johny Joc, srdce i mozek The Brain Waves.

Další kapelou budou TAKE DEATH. V téhle kapele se potkávají kolegové z různých hudebních oblastí, Mátry je původní člen Sunshine, Richard zase hraje v Kill The Dandies. Jejich směs rokenrolu a elektroniky s trochou nadsázky a přihmouřením obou očí evokuje tanečně špinavé ikony Moimir Papalescu and The Nihilists, některé desky od Primal Scream v táborském podaní, trochu dekadentní Berlín a sem tam echo electroclashe z jeho nejlešího, lehce naivního období první expanze. Rozhodně ne nováčci, rozhodně ne okoukaní. Jeden z vizuálů dělal Richard Fischer, jinak renomovaný grafik, malíř, ilustrátor a interiérový designér.
Recenzi na jejich desku si můžete přečíst tady


Večer doplní ještě DJ host z Estonska:

DJ ZIGGY M
https://www.facebook.com/be.open.to.music
https://www.mixcloud.com/djspray/

A rezidenti noci
THEM DARNED TEENAGERS
ED BASS

+
KAY $ TVZEX (BOUNCE! BOUNCE!/CATHEDRAL OF NOISE)
www.facebook.com/kaytuzex


Fb událost: www.facebook.com/events/417313801765573/

JEDNO VSTUPNÉ NA CELOU NOC OD 22 DO 05:30
DO VŠECH TŘÍ PATER ZA 100 CZK

SUPPORTED BY
protisedi.cz

POWERED BY
Jägermeister
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO