CHAPEAU ROUGE

MENU

20.3. Bass Drop
2. narozeniny Bass Drop


 
V pátek 20. března vypukne v  Chapeau Rouge narozeninové šílenství. Pražská formace BASS DROP slaví svoje druhé narozeniny, na které si pozvali zástupce legendárního Circus records, anglického zabijáka Cookie Monsta. Vše doplní  Luke Hassan z Birminghamu, společně za podpory Bass Drop DJs a Pragmatics Crew. Stejně jako minulý rok se můžete těšit na velkou porci vybrané elektronické hudby a skvělou visual show.

Prostřední patro ovládne v hlavním hracím čase Luke Hassan vydávající na labelu Armada Music a to především bass/deep house. Patro patřící rovnejm beatům pak doplní Ollie Torr se svojí live show a pražský techno vládce Fatty M. Dále v tento večer zahrají DJs: Hlava, Low Tact, MagNet, Tezet, Meph and Dr.One, S-Bish, Target1, Mylo, Sufuski, producentské duo Woostep, No Cure, Furious Freaks a projekt Golden Cat.

Bar stage bude celý večer patřit partičce Pragmatics Crew a těšit se můžete i na selekci hudby DJe Blofelda. Příznivci živé hudby se mohou těšit na speciální vystoupení Ugly and Ollie a také projektu s originálním názvem Brokolice a Majonéza v undergroundu.

Pražské uskupení Bass Drop působí na české scéně již dva roky a přináší Vám mimo jiné každý měsíc rezidentní akci v Chapeau Rouge, která nabízí návštěvníkům unikátní možnost zažít více hudebních žánrů najednou. Tři patra v mixu elektronické bass hudby, tak nenechají nikdy nikoho v klidu odejít domů (dubstep, trap, dnb, techno, minimal, deep, future) Na druhých narozeninách se Vám v nejnižším patře představí anglické sušenkové monstrum alias Cookie Monsta, který je jedním z TOP dubstep producentů a svému řemeslu se věnuje už pěknou řádku let. Spolupracuje například se jmény jako Flux Pavilion či Doctor P a jeho tvorba, se za více než 7 let jeho působení, stala více než legendární.
 

---------------------------------------------
VSTUPENKY/TICKETS
předprodej/pre-sale 150,- / https://goout.cz/
na místě/ on spot 190,-

Fb událost: www.facebook.com/events/680061632116968/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO