CHAPEAU ROUGE

MENU

8.1. Pole dance8.1. Pole dance - teď je tyč tvoje!
Pole dance je tvůj život? Učíš se tančit, ale na vystoupení si ještě netroufneš? Přesto bys ráda ukázala kamarádům několik prvních spinů a invertů? Není problém! Přijď 8.1. do legendárního třípatrového klubu Chapeau Rouge v centru Prahy a ukaž, co v tobě je!

Profesionální taneční tyč značky X-Pole XPERT s průměrem 45 mm je umístěna v -1. patře klubu a je k dispozici každé návštěvnici. Do této části klubu se na pole dance night nevybírá vstupné. Stydíš se tancovat někde, kde tě všichni uvidí? X-Pole je umístěna přímo uprostřed patra, není tedy na žádném vyvýšeném místě nebo na pódiu. O hudební doprovod se postarají čeští i světoví DJs různých stylů.


Jak to vypadalo naposledy se můžete podívat tady

Tyč je umístěna v prostorách klubu každý měsíc, pole dance večery se konají dvakrát měsíčně včetně vystoupení tanečnic, které je překvapením v průběhu noci.

Tyč si čistí každý sám, rozprašovač a ručník je k dispozici na baru, stačí si o ně říct. Nestyďte se a přijďte si k nám zatančit. Ukažte nejen svým přátelům, ale hlavně sobě, co ve vás je, teď je tyč jen vaše!


Datum: 8. ledna 2015;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Vstupné: free;
Start: 22:00.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO