CHAPEAU ROUGE

MENU

24.12. BE AT:
24.12. BE AT: XMASS Edition

DJs Schwa, Ark, Elad, Alex Neivel, Korzares


 

Říká se, že Vánoce jsou svátky klidu a pohody a člověk by je měl trávit s rodinou. Každý clubber ale ví, že nejvíc v pohodě se cítí ve svém klubu, s rodinou v podobě dobré hudby a svých přátel. A přesně to můžete mít na Štědrý večer v Chapeau Rouge na residentní noci BE AT.
PS: toto není žádná anti-rodinná kampaň :)

Právě na Vánoce se v Chapeau Rouge sejde rodinka kolem pražského labelu Beef Records, který bez pochyb patří u nás k jednim z nejaktivnějších a světově uznáváným labelům. A když se řekne rodina, tak to znamená bez návštěv.


Zahrají residenti Ark a Schwa, kteří budou doplněni kolegy DJs - Elad, Alex Neivel a Korzares. U DJe Schwa určitě stojí zmínit jeho nedávný úspěch s projektem Shades Of Gray, který se umíst mezi první stovkou nejoblíbenějších deep house producentů za rok 2014 v žebříčku Traxsource - http://news.traxsource.com/articles/1602/top-100-deep-house-artists-of-2014. Takže až budete na parketu roztancovávát porce kapra, bramborového salátu a tu hromadu curkoví, tak mu můžete i pogratulovat osobně.

https://soundcloud.com/shades-of-gray/iyecast-guestmix-ep-23-shades-of-gray-dj-schwa

A pokud se ve vás nahromadila i notná dávka stresu ze shánění dárku a podobně, tak určitě vemte s sebou i tu svou klubovou rodinu, která vám rychle pomůže nastolit rovnováhu mysli. Jen ta tělesná by mohla pak pokulhávat.


Facebook event - https://www.facebook.com/events/1487332544820868/
Beef Records - http://www.beefrecords.net/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO