CHAPEAU ROUGE

MENU

10.11. Close Your Eyes (us)Brainwave Production a Chapeau rouge uvádíClose Your Eyes (us) poprvé v ČR!


V pondělí 10.11. se v Chapeau rouge odehraje další z řady večírků pro otrlé, samozřejmě ve spolupráci s Brainwave production - a bude to hardcore! Jen čtěte níže, co vás čeká a nemine:Close Your Eyes (Abilene, Texas, USA / hardcore, pop-punk, progressive)

Texaská melodic hardcorová kapela brzy oslavní deset let své existence a za tu dobu na své konto nastřádala tři EP a tři plnohodnotná CD, která vyšla u Victory Records. Kapela se stala velmi populární v roce 2010, kdy vyšla deska "We Will Overcome" a za malou chvíli se jí prodalo přes 12 tisíc kusů. Následovaly turné s Underoath, The Word Alive, Stick To Your Guns, Norma Jean nebo s kapelou A Day To Remember, se kterou jsou Close Your Eyes často spojováni a kapely k sobě mají velmi blízko. Nenechte si ujít první vystoupení Close Your Eyes v Česku!

POLAR. (Guildford, Surrey, UK / melodic hardcore, metal, rock)

Polar jsou v Česku velice oblíbenou a poslouchanou formací a jejich popularitu zde potvrdilo naprosto strhující vystoupení na letošním ročníku festivalu Mighty Sounds, které podle řady návštěvníků patřilo mezi to nejlepší z tohoto festivalu.

Every Man Is An Island (Campinas, Brazil / hardcore, melodic rock, metal)

Brazilská kapela Every Man Is An Island zatím neměla možnost se v Evropě a zvláště pak v Česku prosadit. Byla by ale velká škoda, kdybychom této formaci nedali šanci, protože rozhodně stojí za to a kapela má za první rok své existence slušně našlápnuto.

HOPES (Liberec, Czech Republic / hardcore, rock, punk)

Tak tuhle našlápnutou libereckou formaci snad není třeba českému publiku představovat. Hopes se zformovali teprve loni a již nyní patří k tomu nejlepšímu, co naše HC scéna nabízí. Nové EP "Wake Up" je tomu důkazem. Neprošvihněte poslední možnost vidět Hopes v Praze na dobu několika měsíců!


Fb událost: www.facebook.com/events/1495040930744792/

VSTUPENKY / TIX:
V předprodeji / in pre-sale: 150 CZK
Na místě / at doors: 200 CZK

Předprodej zde / pre-sale here: https://goout.cz/cs/listky/close-your-eyes-polar-every-man-is-an-island-hopes/ibc/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO