CHAPEAU ROUGE

MENU

17.10. BE AT:17.10. MAGIT CACOON na párty BE AT:
Magit Cacoon
z Tel Avivu žijící v Berlíně vystoupí na párty BE AT: v pátek 17. října v Chapeau Rouge. Zakladatelka labelu Girl Scout vydává nyní na vydavatelstvích Upon.You Records, Be As One, Whatpeopleplay Records a působí jako jedna z rezidentních djek klubu Watergate. To musíte slyšet!

Magit Cacoon se zajímala o elektronickou hudbu už ve svém rodném Tel Avivu, ale až po přestěhování do Berlína se jí otevřel svět elektronické hudby v cele své kráse. Patří ke generaci charismatických a excentrických djek. Po třech letech moderování na rádiu Sweat Lodge se Magit rozhodla v roce 2011 založit vlastní label "Girl Scout". Mohla tak prezentovat svou vlastní produkci a zároveň poskytla platformu k vydávaní skladeb producentům jako P.Toile, Nunu, Astronivo, &Me, Nico Purman a Tigerskin.

Rok se s rokem sešel a Magit se upisuje u německého labelu Upon.You, který posunul obzor jejích možností, dal nový pohled na taneční hudbu a hlavně jí přinesl spoustu skvělých bookingů po celém světě. Po nespočtu hraní ve věhlasných klubech a na prestižních místech Evropy (Panoramabar Berlín, Moulin Rouge Paris či Ushuaia Ibiza) přišla spolupráce na EP "More Than Time" (UY074) s producentem a djem Ian Pooley a s Kasper Bjørkem pro label Girl Scout.


Pro Magit Cacoon byl rok 2014 velice úspěšný. Nové releasy na Upon.You a Girl Scout, EP pro Shlomi Aberův label Be As One, remix pro UK kapelu Porcupine Tree, a v neposlední řadě její očekávané první album u Upon.You Records (podzim 2014).

A právě pro tyto úspěchy a skvělé producentské počiny přiváží tým BE AT:  Magit Cacoon v pátek 17. října do Chapeau Rouge. Samotnou akci doplní rezidenti Schwa a Dj Ark, kteří si přizvali na pomoc australského producenta Cameroon Cooper z labelu Compost. O video mapping se postará Tomáš Bukáček z dílny Blok_4.

Celou akci zaštiťuje Rádio 1, Isreal Embassy, Club Mate a limonády Fentimans. BE AT: Team tímto všem děkuje!


Fb událost: www.facebook.com/events/1527821834120865/

Magit Cacoon SC: https://soundcloud.com/magitcacoon

http://www.beefrecords.netPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO