CHAPEAU ROUGE

MENU

20.9. Felix Martin (us) a Persona Grata (sk)
20.9. Felix Martin (us) a jeho 14 strun míří do Prahy!Felix Martin, levoruký kytarový mág původem z Venezuely, absolvent Berklee School of Music a strůjce 14-strunné kytary spojí své síly s kapelou Persona Grata – mladými talenty na slovenské prog-rockové scéně, známými též svým debutovým albem Reaching Places High Below a vystoupením na světovém festivale ProgressiveNation at Sea 2014.
Právě na tomhle festivalu, na který je pozvala legenda prog-rocku Mike Portnoy, ex-bubeník světoznámého Dream Theater, se výše zmínění muzikanti potkali poprvé. Slovo dalo slovo a naplánování miniturné, které zahrne 8 koncertů v Čechách a na Slovensku, bylo na světě.

V rámci něj pak vystoupí 20.9. v Chapeau rouge. Zazní jejich původní materiál, ale i dosud nevydané skladby. Felix Martin předvede svou 14-strunnou kytaru – speciálně navržený nástroj, který obsahuje dvě 7-strunné kytary spojené do jednoho širokého krku. Díky tomu je možné hrát na obě kytary simultánně či použít techniku slap-tappingu. Sám Felix pak často nechává tyto unikátní exempláře kolovat mezi fanoušky, takže se návštěvníci mají na co těšit!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO