CHAPEAU ROUGE

MENU

19.9. Creative

Italský producent Paride Saraceni (SCI+TEC) poprvé v České republice!
Teprve 23letý producent Paride Saraceni, jehož tracky se objevují na renomovaných labelech jako je Sci+Tec, KD Music nebo Trapez představí svůj um na zářijovém vydání eventu Creative, kde se kromě něj představí také Subgate, Ravic, Rob Smile, Hory_Doly a Nkyp!

Pro některé našince může být jméno Paride Saraceni velkou neznámou, nicméně na poli světové elektronické scény si tento 23letý sympaťák vybudoval díky svému osobitému soundu pohybujícím se na pomezí techhousu a techna velký respekt. Jeho počiny se objevily na renomovaných labelech typu Sci+Tec, Kd Music, Fabric, Tolroom rec, Global Underground, Trapez nebo Agile a jsou supportovány takovými velikány jako je například Richie Hawtin, Carl Cox, Sven Vath, Dubfire, Laurent Garnier nebo Adam Beyer, kteří jeho tracky s oblibou zařazují do svých setů.

Není tedy divu, že po poměrně krátké době dostává nabídky na vystoupení z celého světa a jsme velice rádi, že přijal pozvání na zářijové vydání eventu Creative 19. září do Chapeau Rouge, v rámci kterého se u nás představí vůbec poprvé!

O jeho support se postará rezident eventu Subgate, zástupce Code crew Ravic, producentský projekt Hory_Doly, Rob Smile a Nkyp.


Fb událost: www.facebook.com/events/1430614490530336/
Další informace: www.facebook.com/creativeczech

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO