CHAPEAU ROUGE

MENU

6.9. Hipster Killer
Hipster Killer s Designers Djs už v sobotu v Chapeau Rouge!
Djs Wwera a Acustic Terrorist slaví své malé výročí – společně pod hlavičkou Designers Djs tvoří už jeden rok. Jako dj sice vystupuje každý zvlášť, ale jejich spojení vzniká exklusivně pro rezidentní party  klubu Chapeau Rouge s názvem Hipster Killer. A že to nejsou žádní nováčci dokazují i jména, se kterými se během svých show potkávali: Zeds Dead, Bloody Beetroots, Porter Robinson a Djedjotronic nebo Savant.

Wwera se na pražské scéně sólově pohybuje už sedm let. Miluje elektronickou hudbu a design s ní související. Původní clubberka a propagátorka elektra je nyní interiérová designérka, djka a promotérka (parties Hipster Killer, Beng Beng). Zlom v její tvorbě nastal díky ročnímu pobytu v Chicagu, díky kterému se rozhodla začít hrát oficiálně. Její energické sety jsou plné electra, house, rave a bassline. Nejen díky jejímu zájmu o architekturu a design jsou její sety vyšperkované do nejmenších detailů. Nuda tedy na wwery show nemá co dělat!

Brněnský dj a producent Acustic Terrorist začal s mixováním a produkováním vlastní hudby experimentovat už v roce 1998. Ačkoliv byl jeho inspirací na počátku především underground a punk, od roku 2000 se zaměřuje na různé odnože elektronické hudby, jako jsou electro, fidgethouse. O dva roky později už hostuje po celé České republice a v roce 2007 sklízí úspěch i se svým live projektem v klubech jako jsou Fléda, Faval nebo Enso (pl). Dodnes je znám i za hranicemi České republiky, jeho sety na parties a festivalech jsou například v Maďarsku dnes už legendární.

Nejbližší Hipster Killer s resident Designers Djs se koná už v sobotu 6. 9. 2014. Nesmíš chybět!

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/583505848419970/
Datum: 6. září 2014;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Start: 23:00.


Další informace naleznete na:
https://www.facebook.com/HipsterKillerCZ
https://www.facebook.com/djwwera
https://www.facebook.com/AcusticT


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO