CHAPEAU ROUGE

MENU

21.-23.8. Chapeau rouge na Hip Hop Kempu
Chapeau Rouge Freestyle Corner stage - přihlášky do CZ/SK freestyle battlu i klání producentů letošního Hip Hop Kempu spuštěny!Stejně jako v předchozích dvou letech, ani na Hip hop Kempu 2014 nebude chybět Freestyle Corner stage, která bude již potřetí pod hlavičkou legendárního pražského klubu Chapeau Rouge…

Prozradit můžeme, že dění na Chapeau Rouge Freestyle Corneru se oproti minulému roku zvedlo zas o pár levelů výš a kromě prostoru pro Mcs a beatboxery všech národností se můžete těšit na workshopy, vystoupení zajímavých jmen nejen z cz/sk scény, panelové diskuze nebo třeba na All stars freestyle rap jam s živou kapelou.

A právě nyní nastal čas na vyhlášení kvalifikací i registrací a také info o CZ/SK beatmakebattlu producentů i CZ/SK Freestylee rap battlu, kolem nichž létá v posledních týdnech plno dotazů a neznámých…
Finále CZ/SK beatmakebattlu producentů proběhne v sobotu 23. srpna v pozdním odpoledni.

CZ/SK Freestylee rap battle klání se odehraje v pátek 22. srpna a eliminační kola začnou už chvilku po obědě.

Právě do zápolení freestyle MCs se může přihlásit kdokoliv, kdo rapuje v češtině nebo slovenštině do půlnoci 20. 8. na email FCfreestylerap@gmail.com.

Co vše napsat do registračního emailu FCfreestylerap@gmail.com se dozvíte na na faceebook eventu této stage.

Vítězové battlu si kromě slávy, poháru a diplomu odnesou třeba poukazy na Paintballgame.cz, rozhovor pro Bbarak.cz nebo technické odměny jako mikrofon a sluchátka. Ten nejlepší získá tento rok kromě dalších cen i 2,5 hodiny zdarma v Rooftop studiu přímo u respektovaného Ondřeje Žatkuliaka (http://rooftop.cz/). Na tracku, který vznikne tamtéž jako věci od Prago Union, Ty nikdy labelu, Marpa, Eriky Fečové, Nironica, Vilsy, Elky, Matheuse, MVP a mnoha dalších nejen z hip hop sféry, bude kromě mistra zvuku spolupracovat, udílet rady a možná i hostovat minimálně jeden z porotců.
Obsazení poroty je zatím přísně tajné, ale prozradíme, že v ní zasednou rapeři, djs, producenti nebo redaktoři nejčtenějších hip hop serverů - zkrátka, půjde o osoby, které si respekt a ostruhy na cz/sk scéně už vydobyly. Přímo do finálových kol na Hip hop Kempu postupují tři nejlepší z loňska, tedy Dee, Don Hobliňon a Mc Lux.

CZ/SK beatmakebattle producentů (finále sobota 23. 8.), který je pro ty, co tvoří na MPC i ty, kteří vládnout spíš PC, bude mít svou kvalifikaci již před festivalem a do živého finále před kompletní a hodně exklusivně obsazenou mezinárodní porotu a publikum v Hradci Králové se dostanou jen ti nejlepší. Kdo to bude? O tom rozhodnou předsedové poroty: nejproduktivnější a nejpracovitější beatmaker poslední doby Mugis z Neni problem za Slovensko a zlínský střelec DJ Fatte z Ty nikdy labelu za českou stranu. Oba producenti si poslechnou a posoudí každou jednotlivou skladbu, která přijde do kvalifikačního kola a vyberou pak ty nejlepší.

Jak se do battlu přihlásit? Do klání producentů se mohou přihlásit všichni beatmakeři působící v Čechách a na Slovensku, tedy i cizinci. Ti by pak měli komunikovat v angličtině, češtině či slovenštině. Další informace o přesném zadání a o tom, co napsat do registračního emailu FCbattleproducenti@gmail.com najdete na fb eventu.

Vítězové si kromě poháru, rozhovoru pro respektované CZ i SK hip hop web magazíny, oblečení, poukazů na Paintballgame.cz a dalších ceny, odnesou i nějakou tu DJ techniku a 2,5 hodiny zdarma v Rooftop studiu. A ti zkušenější vědí, že za tu dobu stihne připravený interpret nahrát a z většiny i zmasterovat. Stejně jako nejlepší letošní freestyle MC, bude mít možnost na tomto tracku spolupracovat a konzultovat ho s Ondrou Žatkuliakem a s předsedy i dalšími členy poroty.


Další info, line up, novinky a vše potřebné kolem programu na letošní Chapeau Rouge Freestyle Corner stage, se dozvíte na Facebooku: www.facebook.com/events/1449194488683946/ 

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO