CHAPEAU ROUGE

MENU

21.6. Sheexy HouseSobotní Sheexy House s hostem Arco v Chapeau Rouge!Léto se již rozjíždí v plném proudu, a tak se mimo jiné také finalizují přípravy na další narozeniny tohoto pravidelného večera ve formě již legendárního parníku Sheexy Boat!

Ten však proběhne až za několik týdnů, a tak se nyní soustřeďme spíše na sobotní Sheexy House, kde bude hostem brněnský dj a producent Arco!

Arco, jehož hudební produkce je charakterizována jako propracovaná struktura house a nu disco rytmů s odkazem na legendární sdružení Family Circle, působícího před lety na brněnské scéně. Arco měl možnost už mnohokrát předvést, že právem patří mezi respektované DJe současnosti. Ovšem nezůstává pouze u djingu, ale věnuje se též vlastní hudební produkci. O jeho tracky i remixérské služby stojí řada světových vydavatelství včetně Salted music, které má ve své režii známá persona house music Miguel Migs. Arcovo první EP „Funk That Summer“ odstartovalo sérii vychytaných pecek, bodující u mnoha DJs ze světové scény (Fedde Le Grand, Grant Nelson, Miguel Migs, King Britt, Sharam Jay, Mark Farina, Scott Wozniak, Colette,Roy Davis Jr., Jay West, Giom, Johnny Fiasco a další).

Na toto vydání Sheexy House si mimořádně pozvali hosta, kterým je dj Tomas. Za jeho zdánlivě prostým djským jménem se však skrývá dj s desetiletými zkušenostmi a citem pro progresivní muziku, a tak se můžete těšit na jeho ranní set.

U TAZZe&BIODANa se můžete těšit na spoustu novinek od deep house až k rozjetému tech-house, v jejich oblíbeném back2back setu, kde se oba budou předhánět v tom, co se 4 kanály umí předvést :)
Netřeba zapomínat že Chapeau Rouge má tři patra, a disponuje tak třemi hudebními stage s různorodou zábavou! Tento večer proběhne kromě Sheexy House v Dance clubu také v Live Underground stage akce s názvem Smash Up, kde vystoupí Skyline djs HIFFI a JACOB, a na horním baru zahraje dj Radek Honc z Express Radia.

Tak přijďte si v sobotu odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy House rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :) Vstup je na párty zdarma.


Užitečné odkazy:

https://soundcloud.com/arco/arco-summer-madness-mix-2014

https://soundcloud.com/dj-tazz-prague/dj-tazz-live-at-sheexy-house

https://soundcloud.com/djbiodan/legendary-waves-night-at
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO