CHAPEAU ROUGE

MENU

6.6. Den D v Chapeau rougeDEN D V CHAPEAU ROUGEPořádná rocková smršť se v pátek 6. června přežene  Chapeau Rouge. V den sedmdesátiletého výročí vylodění v Normandii se v Praze představí vynikající našlapaná banda Furiapolis, která stylově dorazí právě z osvobozené Francie a společnost jí budou dělat domácí spojenecké kapely Heavy Passion a The Agony! Přijďte tedy s námi oslavit nejen spojenectví a bratrství obou zemí, ale také výročí události které vděčíme za existenci svých národů a jazyků.FURIAPOLIS (FRA)

Kapela Furiapolis hraje řízný alternative-rock a pochází z jižní Francie. V roce 2009 ji založili Richard, Brice a Robin, nedlouho po rozpadu jejich první kapely "Furio". Jako trio hledali svou identitu a po pár složených skladbách se ke kapele jako druhý kytarista připojil Simon.
Furiapolis začali s koncerty jezdit po celé své vlasti a natočili své první EP, které provázela série koncertů.

Po roce hraní u bicích Richarda nahradil Nicolas. Čtveřice byla tedy opět kompletní, vydala se znovu do studia a výsledkem byl jejich další nářez “Time to Reset All”, vydaný v květnu 2013 spolu s dvacetiminutovým dokumentem o natáčení.

Furiapolis se opět chystají na koncerty a jejich cesta vede nejen po Francii, ale i dál po Evropě.

http://www.furiapolis.com
http://www.reverbnation.com/furiapolisHEAVY PASSION (CS)

Je metalová formace, která již řadu let působí na pražské scéně. Žánrově se řadí do moderního psychedelického thrash metalu s lehkým nádechem 80. let.

Kapela korunovala svůj vstup na scénu vydáním svého prvního alba The Wildest Dreams, společnými koncerty s vynikajícími zahraničními kapelami Dirty Passion a Odyssey a také udatným bojem o postup do rockové Evropy v soutěži Emergenza, kde její tažení vedlo až do finále střední a východní Evropy.

V tuto chvíli kapela posílena hvězdnou kytaristkou ze Slovenska připravuje materiál na své druhé album mapující historii Evropy, nazvané Eclipse Of Mind.

http://www.reverbnation.com/heavypassion

http://www.heavypassion.cz/
https://www.facebook.com/HeavyPassionTHE AGONY (CZE)

Našlápnutá dámská čtveřice vletěla na českou scénu jako tropická bouře a nenechala jediný sál v klidu. Formace vedená zpěvačkou Niky Kandoussi (ex - AB Band) se vydala do studia a výsledkem bylo EP Loud and Furious, které svému názvu dělá čest. Díky provokativnímu videoklipu ke skladbě T.W.S. si dámy zajistily velký mezinárodní ohlas a ukázaly, že s nimi Evropa prostě musí počítat.

Tato formace si rozhodně zaslouží hlubší pozornost a bude velmi zajímavé sledovat, kam až její cesta povede. Kvartet československých dračic totiž může být černým koněm hudební scény na starém kontinentu.

http://www.reverbnation.com/theagony4
http://www.theagony.cz/
https://www.facebook.com/theagonycz


Začátek: 19:00
Vstup: 100 Kč
Fb událost: www.facebook.com/events/237470186448200/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO