CHAPEAU ROUGE

MENU

10.5. Republic Artists
Joe Le Groove roztančí Chapeau Rouge!V sobotu 10. května se londýnský kolektiv Republic Artists vrací do Prahy. Akce proběhne jako vždy ve všech patrech klubu Chapeau Rouge za účasti jedněch z nejvýraznějších jmen současné house a techno scény. Hvězdou večera je americký producent Joe Le Groove.


Na stage v klubu, která bude orientována na underground house, se poprvé v České republice představí hlavní host večera - dj, vokalista a producent Joe Le Groove. Tento unikátní umělec, který je původem z New Yorku, v poslední době propůjčil svůj hlas producentům jako Elon, tINI, Kevin Andrews, Phillip Ort, Dexter Kane, Alexi Delano nebo Cesare Vs Disorder. Během své dvacetileté kariéry byl residentním djem například v klubu Turnmills, a častým hostem v klubech Cross a AKA/The End. Na mezinárodní scéně se pak pravidelně prezentoval na akcích In Bed with Space, S.LR nebo techno party Danscotheek/Pencilhause. Vystupoval v klubech v Miami, Kalifornii, New Yorku, Francii a Španělsku, Rusku nebo v Asii.

Line up v klubu, tedy prvním podzemním podlaží, doplní Thomas Tesla (UK), který se na scéně pohybuje už osm let. Za Nightphunk Records nesmí chybět jeden z rezidentních DJs Chapeau Rouge, Lucas Hulan.

Underground stage bude ve znamení tvrdších techno rytmů, které vám budou servírovat Nika 77, Justin Saunders (UK) a Jimi Falconer (UK). Akci podporuje Special Grower.

Nevynechej nejlepší house & techno party měsíce! “Soldiers, call all troops and join us on the journey from house to techno!”


Událost na FB: https://www.facebook.com/events/261897980648898
Datum: 10. května 2014;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Vstupné: do 22:00 zdarma, 22:00 – půlnoc 50,- Kč, od půlnoci 100,- Kč;
Start: 21:00.


Další informace naleznete na:
http://www.republicartists.co.uk

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO