CHAPEAU ROUGE

MENU

13.4. The Body (us)Třináctého dubna bude ve sklepě Chapeau opět večírek z řady těch naprosto  nekompromisních. Po zastávce na Roadburnu a Doom over Leipzig festivalu k nám zavítá americké duo The Body, které svou vizi zhudebněné negace piluje v extrémních oblastech sludge a doomu, kde je na dohled spíš noisová scéna, než ta původní kytarová.

Vousatí divousové své debutové album vydali dekádu zpátky a od té doby mají na kontě množství EP, alb a splitů, z nichž ty poslední evidentně oslovily i významné nadžánrové labely jako Thrill Jockey nebo Rvng Intl., kde jejich nahrávky najdete.

Co od The Body čekat naživo? Především bordel, hluk, rachot, odporný chaos, směs vybuzených riffů, vazeb a nevěrohodně znějících bicí s občasným doprovodem nepříjemného jekotu, po jejímž poslechu se budete cítit, jako po čerstvě prodělané lobotomii.

Komu by však samotná nálož od The Body nestačila, může věřit, že mu sluchovody dostatečně proženou i Lovci lebek, kteří na chvíli přilezou ze svého kouta dvorku a utopí nás hlukem. Ve vzduchu už sice nejspíš bude jaro, ale následující ██████ přinesou vichr a sychravo, a ani dvě patra diskotéky nad námi nás neschovají. A pokud nám nakonec u The Body poteče krev z uší, bude všechno v pořádku. Zbytek večera už se na sebe budeme jenom smát, mluvit nebude mít cenu.

Fb událost: www.facebook.com/events/1506673426225017/

Odkazy:
thebody.bandcamp.com/
wedonthaveaname.bandcamp.com/
soundcloud.com/lvc-lbk

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO