CHAPEAU ROUGE

MENU

10.4. Bear Makes Ninja (uk)


Chapeau rouge a
][ uvádějí

Bear Makes Ninja (uk)
Ve čtvrtek 10.4. zažije underground Chapeau rouge britskou invazi - dorazí post rocková parta Bear Makes Ninja, které doplní Blind Wives. A máte se na co těšit!

Bear Makes Ninja jste mohli vidět už jednou ve společnosti s Alright The Captain. Velmi povedený emotivní post rock britského ražení sice může evokovat hudbu plnou klišé, ale ne vždy tomu tak nutně musí být, zvláště, když kapela hraje v téměř minimálním složení kytara, basa, bicí doplněné o tři vokály. Bear Makes Ninja proto absenci více nástrojů nahrazují velmi chytrou kombinací jejich zvuků, naladění a stylem hry. Rozdíl mezi basou a kytarou se tak stírá a tvoří unikátní celek, který stojí za to slyšet. O živelném stylu vystupování takových kapel se není ani třeba rozepisovat. Patří k slušnému vychování.

Blind Wives večer otevřou. Noisem řízlý melodický rock dokáže potěšit, zvláště jestli za hřmotem stojí uvědomělé a cílevědomé myšlení a neslouží jen jako zástěrka amatérismu. Krom hluku je v muzice Blind Wives schována i velmi precizní práce s gradací songů, atmosférou a dynamikou. Když si člověk protne takové velikány jako The Stooges, Pixies nebo McLusky, zbyde základ stylu, který brousí i Blind Wives. Trochu čistěji, ne tak okázale, ale neméně zajímavě.

Studijní materiál:

http://bearmakesninja.bandcamp.com/
http://blindwives.bandcamp.com/

Vstup: 150,-

Fb událost: www.facebook.com/events/772138852797062/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO