CHAPEAU ROUGE

MENU

4.4. Beef Showcase

BEEF RECORDS uvádí

4.4. BEEF SHOWCASE a speciální host DJ ARTTU (por)První dubnový pátek zavítá do Prahy/Chapeau rouge na pozvání domácího labelu Beef Records DJ ARTTU.

V pátek 4. dubna se v Chapeau Rouge uskuteční další pokračovaní Beef records label párty. U těchto showcasových nocí jsme zvyklí slýchat dje česko-australského vydavatelství Beef records a jejich zahraniční hosty.

Pozvání tentokrát přijal zástupce holandského vydavatelství Clone, ARTTU. To, že země tulipánů má obrovskou tradici v elektronické muzice, netřeba opakovat. Za zmínku ale stojí, že sympaťák ARTTU zahraje v Praze vůbec poprvé a odehraje čistě vinylový set. Ono vydávat desky na takových velkých labelech jako je Clone a 4 Lux a tyto černé placky pak hrát digitálně by byl hřích.

Arttu se věnuje muzice přes deset let a je to světoběžník v pravém slova smyslu. Narodil se v malé vesnici ve Finsku, kde objevil acid-housovou hudbu z Ameriky a Anglie. V pubertě se odstěhoval do Helsinek a tam po škole nastoupil na povinnou vojenskou službu. Už po 5ti dnech ho propustili s odvoláním na ‚špatný psychický stav‘ mladého vojína. V roce 1998 se Arttu stěhuje do Londýna, kde se začíná věnovat produkci a tam vychází i jeho první EP pod pseudonymem Lump. Po deseti letech v Londýně se Arttu stehuje do Lisabonu, kde se už naplno věnuje produkci a djingu. Místenku na vlak jsme mu ale bookovali z Berlína, města kde teď nejčastěji pobývá...

V lineupu ho doplní Layup, který zastupuje vydavatelství a blog Endless Illusion, a kterému na Beef records brzy vyjde remix na Shades Of Gray. Chybět samozřejmě nebude ani Dj Schwa. O projekce se postará Tomáš Bukáček z Blok_4.

A POZOR, SOUTĚŽIT O VOLNÉ VSTUPY MŮŽETE TADY:

http://www.poslouchej.net/soutez2202-BEEF-SHOWCASE-4-4-Chapeau-Rouge-Praha.html

http://www.techno.cz/souteze/1582/soutez-o-volny-vstup-na-beef-showcase

Podporuje Club Mate! Přináší Beef records.


Fb událost: www.facebook.com/events/600196746739164/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO