CHAPEAU ROUGE

MENU

12.4. Sarah Where Is My Tea
Sarah Where Is My Tea
- jedna z nejvýraznějších ruských metalcorových kapel se po více jak dvou letech opět vrací do Prahy, kde jí navíc podpoří velmi silný support.

V sobotu 12. dubna se pražský klub Chapeau Rouge otřese v základech! V Evropě stále více populární Sarah Where Is My Tea, kteří si během dřívějšího koncertování na území Česka stihli i u nás vytvořit poměrně slušnou fanouškovskou základnu, nám opět předvedou svoji bouřlivou show!
Kapela odehrála za pouhých pět let působení několik set koncertů, včetně několika turné po Rusku, Střední Evropě nebo Anglii. V loňském roce navíc Sarah Where Is My Tea vydali úspěšnou desku Love & Honor, která se dočkala velmi kladných ohlasů jak z řad fanoušků, tak z řad kritiků.

Spolu se SWIMT na akci vystoupí také nejznámější česká djentová formace Modern Day Babylon, která sklízela řadu ocenění nejen na našem území, ale také na mezinárodní úrovni a nedávno na sebe opět upozornila novým albem Travelers.
Dále se v Chapeau objeví také nadějná kapela z Rakouska – Almost Failed.
Pětici uzavřou dvě rozjeté pražské metalcorové kapely – Attack The Hero a Break The Rules. Obě kapely za sebou mají debutové CD a řadu vydařených akcí.

Akci pořádá BrainWave Production, vstupné činí 130 Kč pouze na místě (výši vstupného ale můžete upravit i vy, viz fb událost), začátek koncertu v 19:00.

Fb událost:
www.facebook.com/events/278979785584119/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO