CHAPEAU ROUGE

MENU

14.3. Sheexy House
Jubilejní 50. vydání klubovky Sheexy House v Chapeau Rouge!Čas neúprosně letí, a tak i rezidenti jedné z nejnavštěvovanějších klubovek v Chapeau Rouge s údivem žasnou, že vydrželi již tolik akcí, a tak mohou Tazz&Biodan již tento pátek oslavit jubilejní vydání jejich noci Sheexy House.

Již 49 bezesných nocí pro vás v tomto legendárním klubu odehráli, tj. 392 hodin vybíravé house muziky včetně exkluzivních hostů z domácí scény i ze zahraničí. Jubilejní oslavu 50. vydání si však nechají rezidenti jen pro sebe, a tak se můžete těšit opět na jejich střídavé sety po celou noc, kde je uslyšíte od deep house poloh až po rozjetý tech-house.

Netřeba zapomínat, že Chapeau Rouge má tři patra, a disponuje tak třemi hudebními stage s různorodou zábavou! Tento večer proběhne kromě Sheexy House v Dance clubu také v Live Underground stage akce s názvem Hipster Killer s djs Wwera, Acoustic Terrorist, a dalšími, a na horním baru se budou od raného večera o zábavu starat Bastard djs.

Tak si přijďte v pátek odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy House - rozvinout svůj klid. A buďte s námi dobří, my totiž budem :) Vstup je jako vždy zdarma.Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO