CHAPEAU ROUGE

MENU

7.3. Creative a Techno Animals
Special Grower pres. Techno Animals powered by Creative with Hollen (IT) 7.3. v Chapeau Rouge!
Eventy Creative a Techno Animals spojí první březnový pátek své síly a připraví si pro party people opravdu nabitý večírek, v rámci kterého se představí italský producent Hollen, Subgate, Adam Cloud, Ravic, Rob Smile, Flesh, Nkyp, Revis a další vystupující na dvou stagích!

Rezidenti party Creative a český projekt Code (http://www.wecodeprague.com), pod jehož křídly se produkuje nejen noc Techno Animals, ale i spousta dalších zajímavých eventů se zahraniční účastí, spojí v jeden večer své aktivity a v pátek 7.3. se tak v pražském klubu Chapeau Rouge odehraje fúze těchto dvou eventů Techno Animals powered by Creative.

Headlinerem tohoto večera bude přední italský producent Hollen, jehož jméno se objevilo na 32. místě prestižní ankety serveru Resident Advisor v kategorii Top 100 umělců roku 2013. Jeho působivé a originální tracky pohybující se na pomezí techhousu a techna vydávají známé světové labely jako je například Kling Klong, Toolroom, Bla Bla nebo Agile a jsou pravidelně supportovány velikány, mezi které patří Richie Hawtin, Loco Dice, Dubfire či Carlo Lio.
Společně s tímto exkluzivním hostem se na hlavní stagi představí domácí Subgate, Adam Cloud, Ravic ve speciálním narozeninovém setu se saxofonistou Deesaxx, dále Flesh a Nkyp.
Druhá barová stage bude patřit deepovějším rytmům a budou jí vévodit Rob Smile, Taada, Pete Walk, Revis a Peter Costa.

Předprodej vstupenek na Techno Animals powered by Creative je stanoven na velmi příjemných 80,-Kč v předprodeji a vstupné na místě činí 100,-Kč.


Kompletní informace naleznete na facebookovském eventu https://www.facebook.com/events/587647311284084/?fref=ts

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO