CHAPEAU ROUGE

MENU

20.2. China Shop Bull (uk)
Chapeau rouge a Brainwave Production uvádí

China Shop BullVe čtvrtek 20.2. do našeho undergroundu zamíří britská formace China Shop Bull (uk), kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít!  Čeká vás kombinace hudebních žánrů jako jsou Ska, Rock, Rap, Hip-hop, Drum and bass a další!


A s kým že budete mít tu čest?

China Shop Bull hraje živý mix SKA rave a drum and bass. Nedávno publikovali debutové album 'Rave To The Grave'. Na festivalové a party scéně působí od roku 2006. Jejich tvorba se dá přirovnat k Dreadzone, The Dub Pistols, Sonic Boom Six, Inner Terrestrials, The Skints, Pama International, Goldie Lookin Chain, Eat Static, Voodoo Glowskulls, Subsource. Jejich fanouškovské zázemí, které velmi rychle roste, hrdě následuje jejich infekční zvuk a energické live show. Nedávno byli pozvaní na festivaly jako např. Boomtown Fair, Kendal Calling, Moorfest, Rebellion, Beats Not
Bombs, Alchemy, Workhouse, Limetree, Waveform, Squarefest, Solfest a další.

"Street punk, toasting, trombones, trumpets and slices of Dub War franticness, Asian DubFoundation street suss. Prodigy dance a švih, do toho začleněný měkký dub a celá ta nadměrná vybuchující konfrontace."
o nich napsal Organ Magazine.

"Dokážu si predstavit tuhle kapelu zvednout atmosféru z čajovny na úroveň ravu … Víc asi nemám co říct o téhle kapele, jděte se na ně podívat, TEĎ !"
Leedsmusicscene


Fb událost: www.facebook.com/events/1439386782962910/

Akci pořádá Chapeau Rouge Prague ve spolupráci s BrainWave Production

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO