CHAPEAU ROUGE

MENU

15.2. Madeline Tasquin (can)MADELINE TASQUIN POPRVÉ V PRAZE!

Folková písničkářka s kanadskými a kalifornskými kořeny, Madeline Tasquin, zavítá poprvé do Prahy v rámci svého evropského turné!


V Chapeau rouge vystoupí 15.2.2014 , kde posluchače naladí svou francouzsko-anglickou tvorbou s melodickými prvky a pohádkově něžnou náladou, která z její tvorby přímo vyzařuje!


Madeline Tasquin Streicek je indie písničkářka s citem pro harmonii a melodii. Narodila se do hudební rodiny, její matka je zasloužilá operní pěvkyně, otec milovník country. V její tvorbě se objevují jak prvky country, tak i jazz zabarvený folkem, nezvyklý soul anebo popové éterické balady.

Klavír ji zaujal již v útlém věku, hrát na něj začala hned poté, co dosáhla na pedály. Později, když začala cestovat se svou tvorbou po celém světě, se ale vzdala klavíru pro malý cestovní nástroj - ukulele. Jak sama říká: "(...) vyměnila jsem klavír za ukulele, protože s ukulele je cestování mnohem jednodušší."
V pubertě začala její posedlost vážnou hudbou, zejména ke skladatelům Rachmaninovi, Čajkovskému a Chopinovi, které miluje dodnes.

Madelinina první návštěva Evropy proběhla v létě 2013, kdy naštívila Francii, Německo, Česko, Švýcarsko a Belgii. Ačkoliv představovala v Evropě svou tvorbu poprvé, evropské publikum si Madeline oblíbilo a když dostala pozvánku zpět na evropská podia, přijala ji s obrovským potěšením…

Nenechte si ujít!

Fb událost: https://www.facebook.com/events/1400307073555757/?fref=ts

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO