CHAPEAU ROUGE

MENU

30.1. Konec pololetíOslavte konec pololetí v Chapeau rouge!Konec pololetí se neodvratně blíží a v obličejích studentů je vidět napětí. Toto každoroční stresové období tradičně završuje společná akce studentů nesoucí tematický název Konec pololetí. Multi-žánrová hudební akce, jež připravují sami studenti, letos proběhne rovnou na třech pódiích - a kde jinde než u nás v Chapeau Rouge.


Je to už několik let, kdy se poprvé pražští studenti spojili při organizaci společné akce na oslavu dobrých i špatných známek na pololetním vysvědčení. Z koncertu několika školních kapel je dnes už kultovní událost, v rámci které se na třech pódiích potkávají mladí začínající umělci s těmi, kterým se již podařilo na české profesionální scéně prosadit.

Letos se návštěvníci mohou těšit na pořádně našlápnutý program. Mezi mladými interprety nelze zapomenout na nadějný akustický projekt Jakuba Ondry, talentem vřící rockovou kapelu I Love You Honey Bunny nebo reggae-ska bandu Kšandy Industry, která si za poměrně krátkou dobu existence stihla mezi fanoušky vytvořit velmi slušné povědomí.
A v rytmu ska a reggae se ponese i hlavní část večera. Na pódiu rozjedou parádní představení zkušení pardálové z kapely Green Smatroll, kteří prosluli autentickým jazzem říznutým stylem a v současné době připravují nové album. Na pódiu je následně vystřídá dnes již neodmyslitelné jméno pražské klubové scény - kapela Chaotic. Po vydání úspěšného alba, s kterým objela Evropu, formace přidala dva nové česky zpívané singly s videoklipy, jež se stejně jako kapela samotná těší velkému úspěchu. Celý program doplňuje celá řada DJs, kteří dle zvyku zdrží řadu návštěvníku až do pozdních ranních hodin.

Akce s začíná již v šest hodin večer. Vstupné činí 100 Kč, s čerstvým vysvědčením jen za 80 Kč.

Další informace lze najít na adrese www.konecpololeti.cz

Fb událost:
www.facebook.com/events/567494746661398/

Kontaktní osoba (info, akreditace..)
Jan Jelínek
jan.jelinek@nerudnyfest.cz
00420 739 667 010

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO