CHAPEAU ROUGE

MENU

7.2. BE AT:
7.2.2014

BE AT: LA FLEUR
(Watergate) SWE

Supported by: Roman Rai (Roxy), Dj Schwa (Shades of Gray), Ark (Be At)
Před lety se Švédka La Fleur rozhodovala, jestli pokračovat v práci ve farmaceutickém průmyslu a nebo se začít naplno věnovat svému největšímu koníčku – elektronické muzice. Naštěstí pro nás se rozhodla pro muziku a skočila do toho doslova po hlavě!

Veliká píle při produkci vlastních skladeb ve svém stockholmském studiu brzy přinesla své ovoce. V roce 2008 vydala první remix na labelu Trunkfunk Records a v roce 2010 odstartovala svůj vlastní label Power Plant records, na kterém vydala například Flowerhead EP a o dva roky později Ep Eavesdropper. Obě tyto desky ji dostaly do povědomí djů po celém světě pro svůj osobitý a melodický zvuk. Její poslední release Nightflow Ep, který zremixoval Kenny Larkin, si získal mnoho posluchačů a hudebních kritiků. Tato hypnotická a minimalistická bezmála 15minutová skladba je naprosto výjimečná a nadčasová. Nighflow vyšla v roce 2012 na uznávaném labelu Watergate records a ve stejnojmenném klubu započala La Fleur svou středeční rezidentní noc. Za zmínění rovněž stoji její tříhodinový set v mecce elektronické muziky v Berlíně, v klubu Panorama Bar/Berghain.

Nenechte si ujít příležitost okusit její podání house a techno s ženskou jemností a s funkovými prvky. O český support se postará Roman Rai a rezidenti párty BE AT: Dj Ark a Dj Schwa ze Shades of Gray. Celým večerem nás bude visuálně doprovázet Vj _IT_ ze Spiritual Soundsystem. Na horním baru klasicky zaručený Dj Fatty M se svým old school setem.

Skladby od La Fleur
http://www.youtube.com/watch?v=_wv0aaw3058
http://www.youtube.com/watch?v=-laPWdxhQrY


Facebook event:
http://www.facebook.com/events/257810321049129/


BE AT: WORKSHOP

První část workshopu se ponese v technicko-producentském duchu. Roman Rai si vezme na starost interaktivní přednášku o mixdownu a masteringu elektronické muziky. Roman vám vysvětlí proč je mixdown tak důležitý, jakým chybám a mýtům se vyvarovat, jaká pravidla dodržovat a jak si udržet ten správný odstup a soudnost při zvučení vašich nahrávek. Vysvětlíme si také, proč masteringem špatný mix jen těžko opravíte. Do workshopu se zapojí i Michal Schwa z projektu Shades Of Gray. Možná se ukáže i hlavni hvězda večera La Fleur a zodpoví pár otázek ohledně djingu.

Workshop začíná v 18,30 hodin a poběží do cca 19,30, možná déle. Samozřejmě část workshopu bude věnovaná vašim otázkám, připomínkám a dotazům. Nebojte si přinést své nahrávky ke konzultaci. Kapacita je cca 30 lidi. Registrujte se prosím na contact@beefrecords.net

Supported by:
Club Mate, Fentimans, Embassy Of Sweden

Brought to you by:
Beef records www.beefrecords.net


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO