CHAPEAU ROUGE

MENU

10. a 17.1. Pole dance v ChapeauPole dance je Váš život? Učíte se tančit, ale na vystoupení si ještě netroufnete? Přesto byste ráda ukázala příteli nebo kamarádům několik prvních spinů a invertů? Není problém! Přijďte druhý a třetí lednový pátek do Chapeau Rouge a ukažte, co ve vás je!

Profesionální taneční tyč značky X-Pole XPERT s průměrem 45 mm je umístěna v -1. patře klubu a je k dispozici každé návštěvnici či každému návštěvníkovi zcela zdarma. Do této části klubu se ve dny, kdy je zde umístěna tyč, nevybírá vstupné. Stydíte se tancovat někde, kde Vás všichni uvidí? X-Pole je umístěna přímo vprostřed patra, není tedy na žádném vyvýšeném místě nebo na pódiu. O hudební doprovod se postarají čeští i světoví DJs různých stylů, 10. 1. 2014 nebude chybět Lucas Hulan (funky deep night) nebo Hausaggregat (house), 17. 1. 2014 Vás roztančí mimo jiné DJ Raggamuffin Whiteman (BE, reggae) a DJ Mad4ton (moombaton).

„Chceme dát prostor všem začínajícím tanečnicím pole dance, které si chtějí zkusit, jaké to je, tančit před lidmi, nebo jen ukázat kamarádům, co se naučily,“ říká provozní Pavel Šmíd. „Prostor kvůli výšce stropu 235 mm není vhodný pro profesionální tanečnice a tanečníky, v budoucnu ale možná vystoupení nevylučujeme,“ dodává. Ukotvení tyče prošlo zátěžovým testem už v pátek 3. ledna, kdy byla X-pole také celý večer k dispozici.

Tyč si čistí každý sám, rozprašovač a ručník je k dispozici na baru, stačí si o ně říct. Nestyďte se a přijďte si k nám zatančit. Ukažte nejen svým přátelům, ale hlavně sobě, co ve Vás je, teď je tyč jen Vaše!

Datum: 10. a 17. ledna 2014;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Vstupné: Free;
Start: 21:00.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO