CHAPEAU ROUGE

MENU

27.12. BE AT:

Smash TV z labelu Get Physical, DJ Oli_n, Schwa a Ark nebo VJ IT z Acidelika Crew  - na to vše se můžete těšit už 27.12. v Chapeau!
Zakladatel Smash TV Holger Zilske vydal několik skvělých alb a tracků na BPitch Control, uznávaném labelu kterému šéfuje Ellen Alien. Pro BPitch Control Holger Zilske dokonce koprodukoval několik Ellen Alien alb (konkrétně Statkind, Berlinette a Thrills). Holger ale nezůstává jen u Ellen Alien... jako znamenitý sound engineer a producent spolupracuje i s Miss Kittin, Raz Ohara, Daso, Dave DK a dalšími ikonami elektronické scény v Německu a jako remixér si Holger sáhnul na tracky od Claude Von Stroke, Kiki, Adam Freeland a Marco Ressman.

Před pár lety se Holger dává dohromady s kamaradem Kai Pressnerem a jako duo ‘Smash TV‘ přestupují na jejich nynější domovský label Get Physical. Na Get Physical před pár měsíci vydali album Noise & Girls, které se dostalo skvělého přijetí jak od fanoušků Smash TV, tak od hudebních kritiků po celém světě. Nedávno se vrátili z tour po Americe a v berlínském studiu pilně pracují na dalším materiálu a remixech. Mimo jiné i na remixu našeho domácího dua Shades Of Gray.
V Praze se představí 27.12. v Chapeau Rouge na akci BE AT:. Zahrají jak starší věci, tak novinky z alba Noise & Girls. O support se postará Olin_n z londýnského vinyl shopu Phonica, Michal Schwa ze Shades of Gray a rezident párty Dj Ark. O video-maping a vjing se postará Vj IT z Acidelika crew. Na horním baru zahraje funky a disko náš oblíbený divočák Fatty M a v undergroundu na noci ‘Moombah what?!‘ vystoupí třeba producent Chongx z Lamat records. Skvěly důvod proč zakončit rok 2013 ve velkém stylu!

Fb událost:
www.facebook.com/events/593733624027241/

Links:
soundcloud.com/smash-tv-1
http://www.beefrecords.net/podcasts/Podcast/Entries/2013/11/14_Oli_n_in_the_mix.html
https://soundcloud.com/shades-of-gray
www.beefrecords.net
www.djschwa.net


Podporuje:

Club Mate
Fentimans

Mediální partner:
Radio 1
Techno.cz

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO