CHAPEAU ROUGE

MENU

18.12. IES Fest 2.0

Největší večírek v historii IESu je zde!!! Další z řady vánočních PartIES se tentokrát spojuje s očekávaným druhým ročníkem IES Festu a společně vám slibují nezapomenutelný večer v legendárním pražském klubu CHAPEAU ROUGE, dokonce na dvou stagích! Vánoční kostýmy vítány!!!

Zahrají stálice IES scény THE SEXIES, znovuzrození DICKIES REVIVAL, rockeři BLACK SUN a hlavně kapela proslulá svými energickými sety, improvizací a nekončícím groovem: SOUNDAY! Na druhé stagi se představí výkvět toho tvrdšího, čím se IESáci zabývají: prvácký crossover MINDRAPE, unikátní kolaborace speciálně pro tuto akci SHE SAID IES!, temní poslové BLACK SEMEN a v neposlední řadě speciální host večera, poetický punk z Invalidovny: VYVORANÁ MYŠ!

Na mixážní pulty vám zahraje hned pětice DJs různorodé žánry, aby si každý mohl zatančit na to svoje. Na Underground stage bude afterparty pokračovat v rytmu dubstepu, electro housu a jiných vnitřnostmi-vibrujících žánrů s DJs Hlava, Low Tact a Magnet. Na Dance Stagi se nejprve dočkáte odlehčenější taneční hudby, liquid drum and bassu a později housu. To vše pod mixem DJ Ark a DJane Funktopus. A komu by to nestačilo, ten může zajít nahoru na bar, kde Mary C aka Hortenzie Světlá z Rádia Wave bude hrát soul a down tempo. To jsou 3 patra tance, 3 patra PartIES, 3 patra zábavy až do ranních hodin!

Fb událost:
www.facebook.com/events/1440154649540912/
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO