CHAPEAU ROUGE

MENU

21.11. Japonští CrossfaithCrossfaith zboří Chapeau Rouge!
Možná jste už slyšeli o některých skvělých japonských metalových kapelách, jako jsou Dir En Grey, The GazettE nebo Maximum the Hormone. Ale slyšeli jste o neuvěřitelné kapele Crossfaith? Jejich koncert se koná 21. listopadu v klubu Chapeau Rouge v Praze. Země vycházejícího slunce přímo oplývá umělci, kteří se snaží nabídnout alternativu k masivní kultuře J-popu - Crossfaith jsou rozhodně jedněmi z nich.

Kapela vznikla v roce 2006 ve městě Osaka. Od roku 2011 se těší značné mezinárodní pozornosti poté, co navázali spolupráci s americkým labelem Tragic Hero Records, u kterého vydali druhé album s názvem The Dream, the Space. Od té doby mají na světové metalové scéně své stálé místo: Crossfaith prorazili především díky jedinečnému zvuku, který kombinuje metalcore, hardcore a elektronické samply. Jejich podmanivé melodie společně s neuvěřitelně chytlavou show, kterou předvádějí na koncertech, jim rychle pomohly po celém světě vybudovat silnou základnu fanoušků. Crossfaith měli možnost hrát s celou řadou slavných kapel, mezi které patří například Hatebreed, Machine Head, Slayer, Bring Me The Horizon a Of Mice and Men. Poté, co odehráli Warped tour napříč Severní Amerikou, dostali možnost vystoupit na Reading and Leeds festivalu ve Velké Británii, který se koná koncem srpna, čímž uzavřou své skvělé letní turné. Obratná směs vlivů a žánrů jejich hudby vyvrcholí na třetí studiové desce Apocalyze, která vychází v září 2013 u labelu Search And Destroy records.

Crossfaith přijedou do Prahy poprvé 21. listopadu do Chapeau Rouge. Kapacita klubu je omezená, opatřete si tedy své vstupenky co nejdříve a buďte připraveni na masakr!

Vstupné je v předprodeji za 265,- Kč + poplatky v síti Ticketpro

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/637043459652700/
Datum: 21. listopadu 2013;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Vstupné: 265,- + poplatky;
Start: 21:00.

Další informace naleznete na:
www.fource.cz
www.crossfaith.jp
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO