CHAPEAU ROUGE

MENU

14.10. Freestyle Mondays slaví 3. narozeniny
Freestyle Mondays popřeje k 3. narozeninám Rest&DJ Fatte, Martin Svátek, Honza Peroutka a jamovat se bude s našlapanou kapelou Lion Pack. U mikrofonu se můžeš ukázat i ty!

V pondělí 14. října se bude v pražském klubu Chapeau Rouge slavit. Jam session Freestyle Mondays oslaví 3. narozeniny a tak této stále jediné pravidelné jam session s doprovodem live bandu dorazí popřát i hromada víc než zajímavých hostů. V premiéře se navíc představí nová rezidentní kapela s názvem Lion Pack, která by se měla stát pravidelnou součástí tohoto večera. Že vám tenhle název nic neříká? Ani nemůže. Lion Pack má totiž na svědomí její kapelník El Boogie Man aka Ruffhead Bobby, ex člen úspěšných Champions Sounds doprovázející Prago Union. Skvělý a charizmatický bubeník postavil našláplou kapelou speciálně pro Freestyle Mondays, takže se tentokrát můžete těšit na hodně kvalitní čistě hip hopový živý doprovod všech, kteří v pondělí na stage a s mikrofonem v ruce postaví. Nová formace slibuje silný zážitek pro jamující i pro návštěvníky a pod její vlajkou se představí: Asheema (vocal), Maťa (saxofon), Django Shubert (kytara), Mort (bass kytara), Ruffhead Bobby (bicí) a YSTR (MPC).

Důvodů proč v pondělí na Freestyle Mondays vyrazit je však kromě kvalitního živého doprovodu mnohem více. Hlavním hostem je šéf a zakladatel Freestyle Mondays z NYC, kde tato akce před víc než deseti lety vznikla, raper Illspokinn. Popřát dorazí a zahrají Rest a DJ Fatte, členové Ty Nikdy Labelu, jehož členové jsou pravidelnými hosty této akce a kdo patří k Freestyle Mondays více než Rest, jeden z top českých freestyle raperů. Prošvihnout byste určitě neměli inspirujícího zpěváka kapely Madfinger Martina Svátka. O tom je v rámci hip hopu slyšet stále více a určitě jste ho zaznamenali v rámci nové desky Vladimira 518. Ten to rozbalí společně s Honzou Peroutkou a Ondrou Žatkuliakem, kteří na Freestyle Mondays v květnu pokřtili povedené album Klukovina. Chybět nebudou ani hosté z řad Freestyle Mondays. Zazpívá rezidentní vokalistka Flowe a špetku undergroundu přinesou Vojtaano s On Timonem nebo Dryll a Neznámá Identita.sk.


V posledním roce na Freestyle Mondays vystoupilo nespočet hostů z Čech i zahraničí. Ze všech jmenujme Paulieho Garanda, MC Geye, ATMO Music, portugalské Particula, ugandského Mc Burneho, Tah Phrum Duh Bushe z NYC, Elku a Matheuse a mnoho dalších. Freestyle Mondays je tu každý měsíc především pro všechny MCs, beatboxery a zpěváky. Ano, i ty máš jedinečnou příležitost stoupnout si k majku a postavit se tak na pódium vedle všech výše uvedených hostů. Vítán je každý bez ohledu na to, zda improvizuje či ne, bez ohledu na to kolik mu je, jaké zkušenosti má či jakým jazykem mluví. Zahrát si z kvalitní kapelou za zády, je totiž zkušenost k nezaplacení! Narozeninový mejdan podporovaný Specialgrower.cz odmění i některého z vylosovaných platících návštěvníků, který si domů odnese víc než milou výhru (konzumaci na baru, ceny od partnerů a CDs). Vše startuje v 20:00 a slavit se bude až do rána, protože za gramofony se vystřídají DJs: Fatte, Dug, Jenn či Shock O´. Podrobnosti hledejte na webových stránkách akce www.freestylemondays.cz.


Fb událost: www.facebook.com/events/378257982302990/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO