CHAPEAU ROUGE

MENU

21.10. Kwoon (fr)Ve dnech 21. a 22. října navštíví Českou republiku v rámci svého evropského turné francouzská postrocková kapela Kwoon.


Jako hosta si KWOON vybrali tuzemskou kapelu Flash the Readies, se kterou se nejprve představí v pražském klubu Chapeau Rouge a druhý den v olomouckém Jazz Tibet klubu.


Kwoon vznikli v roce 2006 a v poslední době jsou řazeni mezi největší objevy postrockové scény. Jejich debutové album Tales and Dreams propojilo dynamiku tichých a hlučných kytarových pasáží se sofistikovanou elektronikou a vokály a kapele vysloužilo srovnání se Sigur Ros, Explosions in the Sky, nebo Godspeed You! Black Emperor. O výraznější průlom Kwoon se postaral klip k písni I Lived On The Moon. Meditativní animovaná fantazie režiséra Yannicka Puigiho si vysloužila hned několik prestižních cen včetně těch z barcelonské přehlídky Art Futura nebo italského festivalu P.I.A.F.F. K úspěchu krátkého filmu rozhodněpřispěla také vrstevnatá atmosférická hudba Kwoon a klip jim otevřel cestu za hranice Francie. V rámci letošního turné Kwoon představí materiál z právě chystané desky.

Tuzemská kapela Flash the Readies na sebe začátkem letošního roku upozornila svým koncepčním albem In Belvedere, na kterém proplouvá vodami alternativního rocku, ruku v ruce s psychedelií, ke vzdáleným břehům post rocku.


21.10.2013 20:00 | Chapeau Rouge, Praha


Vstupenky v předprodeji v Chapeau rouge

Odkazy:
www.kwoon-music.com
www.flashthereadies.com

Kontakt na pořadatele: 775 999 711
flashthereadies@gmail.com

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO