CHAPEAU ROUGE

MENU

4.10. 3. narozeniny Cubism
Cubism 3rd AnniversaryPomalu se nám schází rok s rokem a my tu pro Vás máme další vydání noci Cubism. Noc Cubism se pyšní především tím, že Vám vozí zajímavé inteprety z celého světa.

Za dobu působení této noci se zde představili umělci jako Johhny D, Mobius Strum, Inxec, Robbie Akbal, JP Chronic, Ray Okpara a mnoho dalších. A bude to právě poslední jmenovaný ze stáje Mobilee Records, který vám zahraje i dalším Cubismu.

Následující vydání noci bude oslavou již třetích narozenin tohoto eventu a celá akce se odehraje ve velkém stylu a jelikož jde o třetí výročí bude se odehrávat ve všech třech patrech pražského klubu Chapeau Rouge.

Na baru vám k tanci a poslechu bude hrát Petr K z Radosti FX a Radek Honc z Express Radia. V klubu se pak můžete těšit na hlavní program večera v čele s headlinerem akce, tech house mágem z Mobilee Records, kterým je Ray Okpara. Jeho budou hudebně doprovázet zakladatel noci Kuba Kubíček a rezidentka St. Claire doplněni Peet Sandersem. V undergroundu se pak můžete těšit na koncert Default Players a poté bude noc pokračovat v rytmech dnb pod taktovkou Pe Te a Twisted Minds.

Každý kdo na akci přijde dostane hned u vstupu welcome drink a na baru pak budou k výběru drinky od značky “Hacienda de Robles" za speciální cenu..

Hlavními partnery akce jsou Hacienda de Robles, Diesel a Maxistore, který dodá už tak kvalitnínu vybavení klubu Chapeau Rouge audio-vizuální doplňky

Kdy a kdeže se taková akce koná?

Přesně 4.10.2013 a kde jinde než v domovině Cubismu, tedy v Chapeau Rouge v Jakubské ulici. Vstupné na akci je 100,-Kč.

Fb event: www.facebook.com/events/603353933032658/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO