CHAPEAU ROUGE

MENU

13.9. BE AT: a host z Polska


Chmara Winter
je polské duo sídlící mimo hranice jakýchkoliv hudebních žánrů! Inspiraci čerpají ve vodách Detroitu, Chicaga a Berlína. Díky perfektnímu spojení zkušeností a hudebně-teoretických základů dosáhli Chmara Winter silné pozice na poli elektronické hudby.
Jejich rozmanité releasy na polských i světových labelech jako Pets records, Your Mamas Friend a Get Physical nám napoví, že se nejedna o žádné nováčky.
Duo tvoří na jedné straně Bartłomiej Chmara, vynikající skladatel, aranžér, hudební producent a kytarista, který úspěšně pracuje v oblasti současné improvizované a experimentální hudby. Na straně druhé je pak Krzysztof Winter, aktivní DJ a absolvent zvukového inženýrství na vyhlášené škole SAE. Toto spojeni posunulo kariéru Chmara Winter vysoko nad úroveň průměrnosti a získalo dvojici mnoho oddaných fanoušků, a to nejen v Polsku, ale v celé Evropě. A co víc, Chmara Winter dosud podporují umělci jako Carl Craig, Marcin Czubala, Jacek Sienkiewicz, Catz’n’Dogz a 4Hero, ale seznam interpretů, se kterými vystupují, stále roste. Jejich autorské video, „F Me“ bylo oceněno na prestižním Yach Film Festivalu v kategorii počítačové animace.

Jsme moc rádi, že můžeme Chmara Winter konečně přivítat i v Praze v oblíbeném klubu Chapeau Rouge. Po boku našich polských hostů se můžete ještě těšit na mága Click Joe (MUAH), dále Dje Schwa (Shades of Gray, Beef) a Dj Ar3k. O video projekce a mapping show se postará Ondrej Ševčík z Motionocean.org.

Stejný večer ve spodním patře Chapeau Rouge (Underground) bude probíhat kvalitní housovo-garagová noc Funked Up s Djs EL-B (Ghost Recordings, UK), Denoir, Dryman, BLQ, DSCDRMR.

Vstup na párty stoji 100CZK. Vy ale máte možnost se zaregistrovat a získat tak guest-list vstup za pouhých 50CZK. Stačí poslat jména na contact@beefrecords.net do pátku 21. září.

Podporuje přírodní energy drink Club Mate!

Facebook událost: facebook.com/events/408161122617134/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO