CHAPEAU ROUGE

MENU

22.-24.8. Chapeau rouge na Hip Hop Kempu


Stejně jako v předchozích dvou ročnících nebude na letošním vydání festivalu Hip Hop Kemp chybět Freestyle Corner stage, kde se o předposledním srpnovém víkendu budou potkávat Mc, DJs, beatboxeři či producenti z rozličných koutů světa.

Letošní Chapeau Rouge Freestyle Corner pod taktovkou legendárního pražského klubu nabídne návštěvníkům Hip Hop Kempu nespočet workshopů, vystoupení, jam sessions a chybět nebude ani oblíbený CZ/SK freestyle battle či CZ/SK battle producentů.

V sobotu 24. srpna odpoledne vypukne měření sil beatmakerů na CZ/SK scéně. Předsedou poroty tohoto battlu je DJ Fatte z Ty Nikdy labelu, který se podílel i na zadání registračního úkolu pro soutěžící.

Pátek 23.8 odpoledne bude patřit sledovanému CZ/SK freestyle battlu, kde během několika hodin poměří za dohledu československé poroty složené z osobností hip hopové scény, síly přihlášení freestyle MCs. Deset pozic battlu je připraveno pro černé koně battlu, kteří budou nominováni z loňských finalistů CZ/SK freestyle battlu a z divokých karet nasazených prostřednictvím členů poroty či mediálních partnerů stage. Těchto deset raperů postoupí přímo do hlavního pavouka battlu. Ostatní přihlášení musí projít rychlou eliminací, která bude probíhat tak, že každý freestyler předvede své schopnosti na vylosované téma během krátkého časového úseku.

CZ/Sk freestyle battle uvádí CZ/Sk dvojka z Mad cirkusu aka Krouzman a Kyllo


Více informací k události a registraci naleznete na:
www.facebook.com/events/509658675784951/
www.hiphopkemp.cz/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO