CHAPEAU ROUGE

MENU

10.8. Clash!
HIFFI, DRYMAN a THE FAKES cení zuby na CLASHI!Pod plakátem s vyceněnými zuby se na CLASHI! sejde několik live projektů a djs v širokém spektru žánrů. HIFFI & MC JACOB ze Skyline vás dostanou do varu svým živou elektronikou, poprvé uvítáme DRYMANA, producenta pecek pro rappery jako HUGO TOXXX a SMACK. Vystoupí taky rezidentní THE FAKES, DYSKO (live), KEWU a MINT.


HIFFI & MC JACOB (Skyline).

Jeden projekt, tým dvou, jeden za mašinkami, druhý za mikrofonem. To jsou Hiffi a Jacob, členové elektronické kapely Skyline a jejich live projekt. MC Jacoba lze zaslouženě nazvat ostříleným party veteránem, pravidelně doprovází především české drum'n'bassové DJs, spolupracoval ovšem i s některými zahraničními jmény. Hiffiho dovedly jeho producentské kvality do různých oblastí – od produkce alb až po výrobu znělek pro českou televizní stanici.

DRYMAN (A51, Dubsteblog).

Multižánrový producent, remixér a dj, který se na scéně pohybuje od začátku milénia se věnuje bass music, dubstepu, uk funky, a grimu. Loni vydal debutové LP Meeting Minutes, letos chystá mixtape Eins Zwei Dryman.

THE FAKES.

Rezidenti party CLASH!, se soustředí na míchání žánrů od indie a electra přes dubstep až k trapu. Nejnověji zremixovali pecku Borise Carloffa In My Lonely Room, kde hostoval Ghetto Priest, spolupracovník Massive Attack nebo Asian Dub Foundation.

Na CLASHI! v srpnu poprvé přivítáme i live projekt DYSKO, do hry se pak vloží i djs KEWU a MINT a LIQUID A. To je CLASH! Pojistky budou lítat!

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/654239911272695/
Datum: 10. srpna 2013;
Klub: Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1;
Start: 22:00


Další informace naleznete na:
http://www.facebook.com/hiffiandjacob
http://www.facebook.com/drymansound
http://www.facebook.com/thefakes

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO