CHAPEAU ROUGE

MENU

18.7. Source of NoiseCo si takhle dát trochu voraz od letních festivalů a vrátit se na chvíli zas do klubu? Červencová párty Source Of Noise pod taktovkou holek z QOTA DJanes připadá tentokrát na osmnáctého. Holky si pozvali kapelu Kluci z Marmelády. Dalším, už pravidelným hostem, bude DJ Boy From Sunday School.

Kluci z marmelády fungují od roku 2010. Tehdy taky nahráli svoji první demo nahrávku. Vyrostli na Sonic Youth, Does It Offend You, Yeah?, Hadouken, The Go! Team, My Bloody Valentine a taky Sunshine nebo PSH, takže jejich žánrové zaměření se celkem nabízí. Electro, dubstep, hip-hop, kytarovky i punk. Jejich koncerty jsou nabité energií, občas trochu hektické a pořádně upocené. Zkrátka - kluci se s tím moc nemažou, od toho jsou marmelády. Kluci jsou jedni z těch odvážných, kteří se rozhodli vykročit směrem Do It Yourself. Sami nahrávají a vydávají desky, stříhají klipy a tisknou trika, všechno projde jejich rukama. Loni si zahráli na Rock For People, vyhráli cenu na festivalu Broumovská kytara, zahráli si na Majálesu. Odjeli přes 30 koncertů u nás a v Polsku.

Na začátku letošního roku vydali své čtvrté demo. Později natočili klip k singlu Neon Sun, který měl premiéru letos v květnu. Klip ke zhlédnutí tady: http://www.youtube.com/watch?v=E45xS40q10E

Boy From Sunday School je už starý známý ze čtvrtečních večírků Source Of Noise. Obvykle se pokouší urvat vám ušní bubínky, ale stejně říká, že vás má rád. Člověk by mu to i věřil, kdyby neotočil master úplně doprava. Můžete se těšit (nebo děsit?) na směsici electra, dubstepu a strobáčů a vodky.

Holky z QOTA DJanes si před nedávnem zahrály na festivalech Rock For People a Valašský Špalíček. Už druhým rokem pořádají pravidelné mejdany pod hlavičkou Source Of Noise. V rámci téhle akce už vystoupili třeba hosté z Toxique, Vypsané Fixy, Lus3, Skyline, Luno nebo Peter Pan Complex. Každý večer, který jim v Chapeau patří, táhnou až do rána a ani tentokrát tomu nebude jinak.


Začátek akce 18. července ve 21:00, vstup 70 korun.


Více info na:
www.facebook.com/qotadjs
www.boyfromsundayschool
https://soundcloud.com/boyfromsundayschool
http://kluci.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/klucizmarmelady


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO