CHAPEAU ROUGE

MENU

15.6. DJ Johnny D. (ger) na CubismNastartujte léto s výroční edicí Cubism @ Chapeau Rouge už 15. červnaHlavním hostem večera bude na západě oblíbený dj a producent Johnny D (Oslo, Cecille), kterého doplní Elektrabel (live), Kuba Kubíček a St. Claire. Vždy se vám snažíme naservírovat co nejpestřejší směs super beatů a proto se Cubism pro tentokráte rozroste o jednoho z místních producentů. Pomyslných not se ujme český Elektrabel, který vás potěší svým Live vystoupením. Johnny D, světově uznávaná minimálová techno elektrárna, rozjede tuhle žhavou noc až z vás poteče pot. Se sladkou směsicí Kubíčkova melodického avšak úderného techna, nastartujeme vaše léto. A kdo ví, třeba právě vy budete mít štěstí na této párty.


Johhny D.:

Tak jako se minimálové techno stalo dominantním subžánrem taneční hudby na světových parketech, přišla cesta na výslunní německého producenta naprosto přirozeně. Syn eritrejských uprchlíků si vytvořil vztah k hudbě již v útlém věku 13 let, kdy začal s djingem. Koncem devadesátých let měl již jméno jako promotér a to především díky tomu, že byl jeden ze zakladatelů proslulého klubu Zoo. Klubu, který přinesl minimalové techno širšímu publiku. V roce 2006 se konečně pustil do produkce se singlovým releasem "Orbitalife", který se stal hitem a dostal ho mezi hudební elitu. Jeho smyčky vytvářející impulsivní rytmickou sekci, která je citlivě doplněná efekty, jenž dají vyniknout jednoduchým perkusivním prvkům a vokálním samplům. Je to vzorec, který mu zafungoval již u "Orbitalife" a změkčil utvrzené hranice mezi housem a technem. Jelikož jde o stále rostoucího velmi zajímavého producenta a dj, je nám velkou ctí přivítat ho v červnu na Cubismu.


Elektrabel:


Elektrabel skládá elektronickou hudbu už pěknou řádku let, takže to není žádný nováček. Elektrabel je známý pro svojí unikátní techniku skládání při které skloubí nekompromisní emoční prožitek s čistým a precizním zvukem. Čistota z Axis Records, která okamžitě chytne každé zralé uši už po prvním poslechnu. Většina současných techno producentů neni po několika jednorázových úspěších navázat a pokračovat v kvalitní tvorbě, což není Elektrabelův problém. Elektrabelovu unikátní formulaci hudby není těžké pochopit. Jeho hudba má vždy svojí vizi s objektivní duševní strukturou, kterou projevuje své myšlenky a smysl toho co již udělal v minulosti a co by udělal v budoucnu. Ihned od začátku jeho tvorby zde byla cítit velká inspirace a nadání. S tím co má Elektrabel za sebou je jasné, že ho čeká světlá budoucnost ve světě hudby a spousta dobrodružství.


Kuba Kubíček:


Od roku 2013 začal Cubic hrát pod jeho vlastním jménem Kuba Kubíček. Poznamenán návratem vinylu, označil toto jako novou kapitolu jeho dj kariéry. Začátek se datuje k pozvání do klubu Roxy na rezidentní noc Romana Raie a Fattyho M- FLOW, kde byl headlinerem edice pro české talenty. Jeho vystoupení následovalo turné přes střední ameriku do Guatemaly, Costa Ricy a také do Panamy. Kubiček je na dobré cestě získat jméno na domácí scéně. Využití momentu jeho turné po světových dancefloorech využívá k uvedení další noci. Jelikož jeho turné mělo velký úspěch u tamních party people, byl ihned pozván na další v roce 2013. Poslední rozhovor s Kubíčkem máme možnost shlédnout zde: http://www.techno.cz/rozhovor/43207/mladi-a-neklidni-kuba-kubicek.


St.Claire
je residentkou noci Cubism již od samého počátku. Rozhodně se v jejím podání máte opět na co těšit!!!

Každopádně se uvidíme všichni v červnu v Chapeau na Cubismu. Drinks, dance and get lucky.

Fb event: www.facebook.com/events/615938875085267/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO