CHAPEAU ROUGE

MENU

20.5. Freestyle Mondays
Honza Peroutka vydává svou jazzrapovou Klukovinu a album pokřtí už 20.5. společně s Restem, Fattem, Larou 303, Martinem Svátkem, kapelou a hromadou dalších hostů
Honza Peroutka
právě dokončil v Rooftop studiu Ondřeje Žatkuliaka poslední míchání a mastering a světlo světa tak za pár dní spatří jeho druhé album s názvem Klukovina. Nezvykle fresh pojetí hip hopu předesílali už vypuštěné singly Hudba nebo Lidi, k němuž natočil video Paulie Garand a na featu se objevil Rest z Ty Nikdy labelu. Album vzniklo za finanční podpory OSA, což je v českém hip hopu věc téměř nevídaná. Spojení rapu a jazzu není v našich zeměpisných šířkách příliš časté a mladý muzikant Honza Peroutka servíruje svým posluchačům neobvykle příjemný mix muzikantské zručnosti, rapu, živých nástrojů i klasických hip hopových podmazů. Dobrou ruku měl autor Klukoviny i při výběru hostů, na desce se kromě Resta objeví Lara 303, Martin Svátek (Madfinger), Inphy, DJ Opia, Zemaque, Yanna, Debo Mastage. Podstatnou součástí tohoto alba je i účast skvělých muzikantů, bez nichž by zvuk desky nebyl takový jaký je, jmenovitě například Jirka Vidasov, Petr Benýšek, Jakub Steve Lenz, Ondřej Žatkuliak, Martin Medvěd Linhart a další. Poslední vlaštovkou předznamenávající vydání alba je remix singlovky Lidi, pod ten se podepsal jako producent Ondra Žatkuliak a hosty jsou Rest a Martin Svátek nebo kytarista Petr Benýšek.

Lidi-remix:
http://honzaperoutka.bandcamp.com/track/lidi-rmx-feat-rest-martin-sv-tek

Album bude vypuštěno a křest samotný proběhne 20. května v Chapeau Rouge v rámci jam session mejdanu Freestyle Mondays. Na pravidelné pondělní akci se tentokrát ukáže hromada hostí a návštěvníky čeká plnohodnotný ,,víkendový,, line up. Honza Peroutka si jako hlavní host večera přivede i svou kapelu, která bude hrát pro všechny jamuchtivé rapery, beatboxery a zpěváky. A věřte, že s kapelou v obsazení: Oliver Lipenský (bicí), Roman Černý (klávesy), Matěj Havlíček (basová kytara) se rýmuje jedna báseň. V nečekané roli back rapera se navíc představí Ondřej Žatkuliak, který má na vzniku Klukoviny lví podíl a je v současnosti jedním z nejtalentovanějších producentů nejen hip hopových nahrávek u nás. Křtít se bude za asistence Resta, Lary 303, Martina Svátka, Johnyho Hovorky (Private Collective), Jany Rybníčkové, Dje Fattea a dalších hostí, takže je opravdu na co se těšit!

20.května máte možnost ochutnat Klukovinu na vlastní uši a pokud křest nezvládáte, měli byste si desku minimálně pořídit. V kuloárech se totiž šušká, že o Honzovi Peroutkovi bude tenhle rok hodně slyšet!Track list-Klukovina-Honza Peroutka:
01. - Intro (prod. by Zemaque)
02. - Hudba - feat. Lara 303 (Prod. by George Vidasov, guitar Jakub Steve Lenz)
03. - Klid - feat. Herbert humus (prod. by Ondřej Žatkuliak, keys Zemaque)
04. - Plynulá - feat. SiraVole, Martin Svátek (prod. by Ondřej Žatkuliak, guitar Petr Benýšek)
05. - Skit 1 (prod. by Zamaque)
06. - Lidi - feat. Rest (prod. by Zemaque, cuts Dj Opia)
07. - Band (prod. by Zemaque, guitar Jakub Steve Lenz)
08. - Jdu kreslit rap (prod. by Inphy)
09. - Skit 2 (prod. by Honza Peroutka, drums Martin Medvěd Linhart)
10. - Špatnej den - feat. Jen Johny Hovorka, Yanna (prod. by George Vidasov, sax: Felix)
11. - Noc - feat. Debo Mastage (prod. by Honza Peroutka)
12. - Outro (prod. by Dubas a Ondřej Žatkuliak, drums Martin Medvěd Linhart, sax Borysh)

13. - Lidi rmx - feat. Rest, Martin Svátek (prod. by Ondřej Žatkuliak, guitar: Petr Benýšek)
14. - Klid rmx - feat. Herbert humus (prod. by Honza Peroutka)

Mixed & Mastered by Ondřej Žatkuliak Rooftop Studio

Odkazy:
http://honzaperoutka.bandcamp.com/album/klukovina
https://www.facebook.com/Peroutkapage?fref=ts
http://rooftop.cz/

kontakt na booking:
Lucie Zachová: tel:725 849 850, lucie@chapeaurouge.czPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO