CHAPEAU ROUGE

MENU

16.5. Niceland16. května se v Chapeau Rouge Underground představí QOTA DJanes a další pokračovaní jejich rezidentní noci Source Of Noise. Tentokrát s hosty Niceland (akusticky), DJ Martynem (Luno) a již pravidelným hostem Wladem (The Linings) aka Boy from Sunday School.

Kapelu NiceLand asi pražskému publiku není třeba dlouze představovat. Sestava je po odchodu bubeníka Boodyi a kytaristy Toma Kouly proměnlivá, frontman Michal Motyčka ale usilovně pracuje na materiálu pro novou desku. "Najslendi" se před týdnem vrátili z Izraele, kde si dali minitour po zemi zaslíbené. V Chapeau se ale představí ve své komornější podobě, tedy v akustickém setu v podání frontmana Michala Motyčky a jeho kytary.

O djskou produkci se tentokrát postará DJ Martyn, kytarista kapely LUNO, který si zahrál například před koncertem The Futureheads. Těšit se můžete na už pravidelného hosta Boy from Sunday School, aka Wlada – frontmana benešovských The Linings. Ten naservíruje svůj set plný dubstepu a elektroniky. Závěr mejdanu proběhne s QOTA DJanes až do rána.

Začátek akce v Chapeau Rouge 21:00!!
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO