CHAPEAU ROUGE

MENU

Předprodej na Creative on the Boat odstartovalCreative on the Boat vyplouvá 27.6. a startuje předprodej vstupenek!Chcete-li si užít nevšední party na řece Vltavě, kde vám bude hrát na dvou pódiích 22 zástupců české a slovenské scény, kupujte si vstupenky v předprodeji již nyní! Bude to jízda!

Za necelé dva měsíce opět vyplouvá loď Bastei a večírek Creative on the Boat, na kterém se tentokrát představí na dvou stagích 22 zástupců české a slovenské elektronické scény! A že to bude opět mejdan, jak se patří, o tom snad není pochyb!

Na letos první Creative on the boat, za kterou stojí firmy Smoking, Special Grower, pražský klub Chapeau rouge a rezidenti party Creative – Subgate a Nkyp, se jako headlineři představí slovenští bardi – uznávaný producent a dj Michal Breeth, který mnohokrát představil svůj osobitý zvuk na eventech typu Bonusz Festival či Balaton Sound v Maďarsku a Slavoc, jež je součástí prestižních festivalů a eventů nejen na Slovensku, ale také u nás! Mimo této dvojice se můžete těšit na domácí zástupce, kterými jsou Orbith, Enrico, Subgate, Marty Fish, Wilda, Schwing, Rob Smile, Nkyp, Hory_Doly, Tokátko, Taada, Tibiza, Adlet, Finidi, Kifli, JB, Peter Costa, Mark Evil, Cayman a západočeský O.Jeybee.

Creative on the boat vyplouvá poslední červnový čtvrtek 27.6. v 18 hodin z pražské Výtoně, ale nalodění je již v 17 hodin. Po doplutí lodě se můžete těšit na oficiální afterparty v klubu Chapeau Rouge.

Kapacita lodě je limitována, proto doporučujeme si pořídit vstupenky na tento event co nejdříve. Cena vstupenky činí příjemných 250,- Kč a o vstupenky si můžete psát a rezervovat si je na mailu subgate@tousterproduction.cz nebo na facebookovské fanpagi Creative party -
www.facebook.com/creativeczech


Kompletní informace naleznete na  https://www.facebook.com/events/416677821745817/


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO