CHAPEAU ROUGE

MENU

9.5. Madfinger


Martin Svátek a Madfinger – muzika, která tě nenechá v klidu, míří 9. května do Chapeau Rouge


Madfinger - to je jméno, pod kterým se skrývá šestice pražských muzikantů: Radek Kašpar (saxofon-J.A. R., Nightwork, Laura a její tygři…), Martin Svátek (zpěv-spolupráce s Ivanem Králem, Navigators, Vladimirem 518…), David Walter ( klávesy- s Matějem Ruppertem hrál v kapele Leguare GR, poté je od roku 2003 věrný pouze Madfinger), Viktor Jerman (kytara- Masala, David Dragoun band, Jazz Faces…), Ondřej Pomajsl (bicí-TOP dream company, Los quemados), Radim Genčev (basová kytara-Erika Fečová band, Sixin, November 2nd, CCTV all stras…).
Madfinger vydal za své dlouholeté působení tři alba i nedávné DVD s koncertem z oblíbeného Jazz Docku a za dobu své existence skvěle balancuje mezi mnoha hudebními žánry. Pánové jsou otevření všem možným hudebním vlivům - od moderního jazzu přes funk až po soul. Výjimečný a kvalitní zvuk kapely obohatil v roce 2009 příchod nového frontmana Martina Svátka. Ten je v současnosti jedním z nejrespektovanějších soulových hlasů u nás. Jeho přirozený a živelný projev ve spojení s instrumentálními dovednostmi zbytku kapely sedí jako ulitý a věřte, že pokud vás Madfinger jednou chytne za srdce i uši, většinou vás už nepustí. Madfinger je především jednou z nejlepších koncertních kapel u nás a příležitost slyšet a vidět tuto jedinečnou formaci máte už 9. května v pražském legendárním prostoru Chapeau Rouge.

Pražská parta, která v březnu vydala své poslední album Another Chapter i v dalekém Japonsku na legendárním labelu P-Vine, je známa tím, že své koncerty připravuje na míru klubu nebo festivalu, kde se jejich vystoupení uskuteční. Jinak tomu nebude ani 9. května v Chapeau Rouge. Právě tady roztancoval Madfinger naposledy v rámci benefice One Blood celý klub a získal si kompletní osazenstvo hip hopové akce, když s naprostou samozřejmostí převálcoval většinu headlinerů večera. A právě v tom tkví kouzlo téhle kapely - osloví posluchače rozmanitých hudebních stylů a bez problému si získá i respekt náročnější části publika.

V Chapeau Rouge Madfingeru pomohou k nezapomenutelnému výkonu i speciální hosté večera. Blanka Janečková je zpěvačkou, s níž Martina Svátka pojí ojedinělé souznění hlasu, duše i nevšední humor a určitě se chystá nějaká ta společná píseň. Druhým hostem je výborný raper a beatboxer Jen Johny Hovorka, ex člen jazz rapového projektu Private Collective, jehož první a bohužel zároveň poslední počin EP získal výborné přijetí muzikantské obce i kritiky.
Chceš-li vyrazit na koncert, z něhož půjdeš domů nadšen, roztancován a rozzářen, pak zamiř ve čtvrtek 9.5. do Underground podlaží klubu Chapeau Rouge. Nebudeš litovat! Madfinger patří rozhodně mezi to nejlepší, co česká hudební scéna nabízí.

http://madfinger.cz/

https://www.facebook.com/madfingerczPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO